Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Energis pomaga kontrolować rachunki

Energis pomaga kontrolować rachunki

WitekT 11 Maja 2005 21:06

0 0

Energis udostępnił swoim klientom zaawansowane narzędzie umożliwiające bieżący monitoring oraz analizę rachunków telefonicznych.

Dzięki aplikacji połączonej bezpośrednio z systemem billingowym operatora, klient może w każdej chwili sprawdzić aktualny wykaz przeprowadzonych rozmów, czas ich trwania oraz koszt. W ramach Raportera istnieje możliwość generowania szczegółowych raportów obrazujących trendy i charakterystykę w zakresie korzystania z usług telefonicznych w danej firmie. Narzędzie pozwala również na monitorowanie wyznaczonych limitów, przeglądanie faktur czy przypisanie poszczególnych numerów telefonicznych do konkretnego centrum kosztowego a także na generowanie dowolnych raportów. Ponadto Raporter umożliwia kontrolowanie połączeń realizowanych poza godzinami pracy, co pozwala klientom na uniknięcie potencjalnych nadużyć.




Raporter jest usługą dodaną do wachlarza świadczonych przez Energis usług telefonicznych. W portfolio operatora znajdują się połączenia lokalne, międzystrefowe, międzynarodowe oraz do sieci komórkowych realizowane dzięki usłudze Energis 1066 lub Energis ISDN. Dzięki tym rozwiązaniom klienci firmy zyskują nawet do 40% oszczędności na rachunkach telefonicznych. Mogą również odbierać połączenia przychodzące czy udostępniać własną numerację 0-700 czy 0-800, korzystając z usług Energis PREMIUM i Energis INFO. Operator oferuje także usługi transmisji danych oraz dostępu do Internetu, opartego na stałych łączach. Dodatkowo klienci mogą skorzystać również z połączenia z Internetem typu dial-up.

Na stronie www.energis.pl w dziale oferty specjalne można zapoznać się z multimedialną prezentacją na temat aplikacji Raporter.

Źródło tekstu: Energis     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet