Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Energis: oferta specjalna na usługę Telekonferencji

Energis: oferta specjalna na usługę Telekonferencji

sirmark 4 Października 2005 19:39

0 0

Energis przygotował ofertę specjalną na Telekonferencje - usługę świadczoną w ramach sieci inteligentnej.

Przy podpisaniu umowy na Energis 1066, Energis ISDN, Web Access lub IP Transit, klienci operatora otrzymują na usługę Telekonferencji opłatę aktywacyjną obniżoną do 1 PLN netto oraz 50% opust na opłaty abonamentowe i jednorazowe do 30 czerwca 2006 roku. Z promocji mogą skorzystać wszyscy obecni i potencjalni klienci, którzy podpiszą z operatorem umowę o świadczenie usług na czas określony, nie krótszy niż 12 miesięcy.
Telekonferencje to jedna z usług dostępnych w ramach sieci inteligentnej Energis. Telekonferencje umożliwiają prowadzenie rozmów wielu użytkowników w jednym czasie. W tym celu mogą oni korzystać z różnych telefonów (analogowych, cyfrowych, komórkowych) oraz znajdować się w dowolnym miejscu na świecie. Jest to możliwe dzięki funkcjonalności realizacji połączeń przychodzących i wychodzących.

Usługa Telekonferencji może być świadczona w wersjach standard i www. Oba warianty zapewniają: dwa profile użytkowników (moderatora i uczestników), zabezpieczenie telekonferencji kodem PIN, nagrywanie prowadzonych rozmów oraz indywidualnych zapowiedzi. Dodatkowo w opcji www udostępniona jest aplikacja internetowa, dzięki której moderator może zarządzać przebiegiem telekonferencji - m.in. prowadzić sub-konferencje z uczestnikami, przeglądać statystyki zrealizowanych telekonferencji czy odsłuchiwać nagrane rozmowy.

Źródło tekstu: Energis     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet