Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Energis: Nowy i tańszy dostęp do Internetu

Energis: Nowy i tańszy dostęp do Internetu

sirmark 9 Kwietnia 2004 12:49

0 0
Wszyscy klienci usługi Energis 1066 mogą od 10 kwietnia br. łączyć się z Internetem płacąc mniej za połączenia z numerem serii 0-20.

Dostęp do Internetu przez numer 0-206066 (podobnie jak w usłudze 1066i) kosztował będzie od 4,5 grosza za minutę poza szczytem do 8 groszy w szczycie. Naliczanie połączeń w taryfach Dynamiczny, Elastyczny i Przyjazny odbywało się będzie z dokładnością, co do sekundy.

Rachunki za połączenia z Internetem przez numer 0-206066 klienci otrzymają tylko od Energis Polska.


Źródło tekstu: Energis     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-93-19.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy Internet LTE jest w stanie zastąpić Internet kablowy?

Test szybkości LTE sieci Plus

 

Zobacz wynik | Opinie (18)

Archiwum Ankiet