Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Energis: Nowy i tańszy dostęp do Internetu

Energis: Nowy i tańszy dostęp do Internetu

sirmark 9 Kwietnia 2004 12:49

0 0
Wszyscy klienci usługi Energis 1066 mogą od 10 kwietnia br. łączyć się z Internetem płacąc mniej za połączenia z numerem serii 0-20.Dostęp do Internetu przez numer 0-206066 (podobnie jak w usłudze 1066i) kosztował będzie od 4,5 grosza za minutę poza szczytem do 8 groszy w szczycie. Naliczanie połączeń w taryfach Dynamiczny, Elastyczny i Przyjazny odbywało się będzie z dokładnością, co do sekundy.

Rachunki za połączenia z Internetem przez numer 0-206066 klienci otrzymają tylko od Energis Polska.

Źródło tekstu: Energis     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-253-8.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet