Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Energis łączy lokalnie

Energis łączy lokalnie

WitekT 7 Marca 2005 19:55

0 0

Energis Polska zaoferował swoim klientom, możliwość realizacji lokalnych połączeń telefonicznych z wykorzystaniem prefiksu 1066.

Klienci Energis Polska od 4. marca mogą skorzystać z uproszczonej usługi. Możliwość wybierania połączeń lokalnych przez prefiks 1066 dostępna będzie początkowo w 10 strefach numeracyjnych. W pierwszej kolejności z połączeń lokalnych skorzystają firmy działające w strefach: bydgoskiej, gdańskiej, krakowskiej, lubelskiej, łódzkiej, olsztyńskiej, poznańskiej, szczecińskiej, warszawskiej i wrocławskiej. Kolejne strefy numeracyjne udostępniane będą sukcesywnie do końca roku.

Nowe połączenia lokalne w usłudze Energis 1066 pozwolą firmom na realizowanie połączeń w ramach jednej strefy numeracyjnej po wybraniu numeru telefonu poprzedzonego prefiksem 1066 i numerem strefy.
Rozliczanie kosztów połączeń realizowane jest przy wykorzystaniu taryfikacji sekundowej. Za minutę połączenia w szczycie klienci zapłacą od 13 groszy, bez dodatkowej opłaty za rozpoczęcie połączenia.

Klienci korzystający z telefonów w strefach, w których nie będzie dostępna uproszczona usługa połączeń lokalnych przez prefiks 1066, mogą dzwonić w ramach swojej strefy z wykorzystaniem platformy dostępowej Energis Polska. Po połączeniu z bezpłatnym numerem 0-800, mogą wybierać numery lokalne. Koszt połączenia lokalnego przez platformę dostępową Energis jest taki sam, jak w przypadku połączeń przez prefiks.

Źródło tekstu: Energis     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet