Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Energis ISDN - oferta dla biznesu

Energis ISDN - oferta dla biznesu

sirmark 3 Czerwca 2004 13:13

0 0

Energis Polska wprowadza do swojej oferty usługę Energis ISDN, która umożliwia realizację wszystkich kategorii połączeń telefonicznych takich jak lokalne, międzystrefowe, międzynarodowe, na telefony komórkowe oraz dostęp do Internetu (dial-up).

Energis ISDN to również udostępnienie klientowi własnych numerów lokalnych na połączenia przychodzące.
Klienci Energis ISDN mogą również skorzystać z pełnego zakresu usług dodatkowych, umożliwiających udostępnianie własnej infolini biznesowej (numery 0-800 i 0-801) czy numerów o podwyższonej płatności (0-700) opartych na numeracji Energis.

Do końca 2004 roku klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z usługi Energis ISDN, zapłacą tylko 1PLN netto opłaty miesięcznej: abonament za usługę i 100 numerów lokalnych.

Źródło tekstu: Energis     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-41-76.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Który producent jako pierwszy wprowadzi do sprzedaży zginane smartfony?

LG też ma swój zginany wyświetlacz OLED

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet