Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Energis chce pozyskać inwestora finansowego

Energis chce pozyskać inwestora finansowego

sirmark 27 Lipca 2004 18:53

0 0

Operator telekomunikacyjny Energis Polska chce w trzecim kwartale 2004 roku pozyskać inwestora finansowego. Energis planuje przejęcia mniejszych operatorów - poinformował dzziennikarzy prezes Energisu Jarosław Mikos.

Spółka poinformowała, że jej przychody w drugim kwartale 2004 roku w porównaniu z analogicznym okresem 2003 roku wzrosły o 95 proc., do 65,5 mln zł. Po dwóch kwartałach tego roku spółka miała w sumie 118,6 mln zł przychodów.
Prezes poinformował, że Energis jest nadal zainteresowany przejęciem Tel-Energo. W 2003 roku spółka założyła konsorcjum z inwestorami finansowymi do przejęcia udziałów Tel-Energo. Oferty wiążącej Energis jednak nie złożył. Polskie Sieci Elektroenergetyczne, właściciel Tel-Energo, zapowiedziały, że ponowią próbę sprzedaży tego operatora.

Energis jest operatorem telekomunikacyjnym, którego oferta jest skierowana głownie do biznesu. Oferta spółki umożliwia transmisję głosu i danych, dostęp do internetu, połączenie długodystansowe poprzez prefiks 1066.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-243-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę Play Pokolenia?

Nowa oferta Play Pokolenia

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet