Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Energis buduje sieć radiową

Energis buduje sieć radiową

WitekT 11 Kwietnia 2005 13:50

0 0
Energis podpisał z firmą Media Com umowę na dostarczenie i uruchomienie radiowego systemu telekomunikacyjnego w technologii punkt-wielopunkt w 6 polskich aglomeracjach.Energis Polska wybrał w drodze przetargu oferowany przez firmę Media Com system MDMS firmy Marconi Communications. System pracuje w paśmie 28 GHz i umożliwia kompleksowe świadczenie pełnego wachlarza usług dla rynku korporacyjnego a także dla małych i średnich przedsiębiorstw. Będzie uruchamiany sukcesywnie w okresie od kwietnia do czerwca 2005 w Olsztynie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. Do końca trzeciego kwartału bieżącego roku Energis planuje rozszerzyć inwestycję o kolejnych 5 miast.

Wdrożenie tego projektu istotnie umocni pozycję Energis oraz umożliwi skuteczną walkę o dodatkowy obszar rynku - powiedział Cezary Hermanowski, Szef Działu Operacyjnego Energis Polska.

Źródło tekstu: Energis     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-58-169.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet