Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Energis buduje sieć radiową

Energis buduje sieć radiową

WitekT 11 Kwietnia 2005 13:50

0 0

Energis podpisał z firmą Media Com umowę na dostarczenie i uruchomienie radiowego systemu telekomunikacyjnego w technologii punkt-wielopunkt w 6 polskich aglomeracjach.

Energis Polska wybrał w drodze przetargu oferowany przez firmę Media Com system MDMS firmy Marconi Communications. System pracuje w paśmie 28 GHz i umożliwia kompleksowe świadczenie pełnego wachlarza usług dla rynku korporacyjnego a także dla małych i średnich przedsiębiorstw. Będzie uruchamiany sukcesywnie w okresie od kwietnia do czerwca 2005 w Olsztynie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. Do końca trzeciego kwartału bieżącego roku Energis planuje rozszerzyć inwestycję o kolejnych 5 miast.
Wdrożenie tego projektu istotnie umocni pozycję Energis oraz umożliwi skuteczną walkę o dodatkowy obszar rynku - powiedział Cezary Hermanowski, Szef Działu Operacyjnego Energis Polska.

Źródło tekstu: Energis     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet