Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Emulator BB10 na www

Emulator BB10 na www

WitekT 3 Kwietnia 2013 12:51

4 0
bb10 emulm BlackBerry uruchomiło stronę internetową z emulatorem swojego nowego systemu - BB10. Dzięki temu użytkownicy Androidów i iOS mogą zobaczyć, co oferuje nowy system.

Strona dostępna jest pod adresem blackberry.com/glimpse.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: bb10 | blackberry

w sumie: 19
  • 1

    1. ~q  2013-04-03 13:07:31  host: 89-76-98-171.dynamic.chello.pl

    ten pokaz możliwości skutecznie odstraszy potencjalnych nabywców

  • -1

    2.  2013-04-03 13:25:56

    Ten "pokaz" jest jak cala firma. W pierwszej kolejnosci myslalem ze to prima aprilis ale nie, jest 3 kwietnia. Porazka...

  • -1

    3.  2013-04-03 13:27:28

    @1, no dzieciaków to raczej nie odstraszy, bo dla nich i tak liczyć się będzie tylko badziewioid z uwagi na liczbę oferowanych gier

  • -1

    4.  2013-04-03 13:28:35

    @2, akurat mając do wyboru tylko Blackberry i iPhone'a zdecydowanie nie miałbym wątpliwości, że BB jest doskonałym wyjściem ;)

  • -4

    5.  2013-04-03 13:30:12

    Swoją drogą nie rozumiem dlaczego "pokaz" jest tylko dla posiadaczy dwóch systemów - dennego i szpanerskiego.

  • 0

    6.  2013-04-03 13:36:08

    Ja rozumiem. Biorac pod uwage miazdzace rekordy sprzedazy iPhonow to do tych kieruje sie takie reklamy, ale my jestesmy przyzwyczajeni do jakosci, szczegolnie softu a tutaj taka amatorka... Prezentacje nie sa natomiast skierowane na pewno do bylych uzytkownikow BB, bo oni majac dosc wiecznych awarii uslug BB oraz ich wysokich cen (gdzie konkurencja daje to samo o wiele lepiej i za darmo) juz sie nie nawroca... I ten wieczny brak softu. Na iPhona mam wszystko i nawet nie spogladne na BB. Musialamy sie stac jaka super rewolucja i totalne pozytywne zaskoczenie a nie rozpaczliwe gonienie z zadyszka za konkurencja gdzie poziom BB wskazuje na rok ok 2009.

  • -2

    7.  2013-04-03 13:39:56

    SPrawdziłem i bez rewelacji. Ubuntu Phone to nei przebije ;P

  • 0

    8.  2013-04-03 13:46:21

    5: co szpanerskiego jest w iOS? 6: oby się Ive wykazał w iOS7, bo inaczej spadki widzę, chociaż jestem już na tyle wgryziony w iOS, że nie zmienię też systemu na inny. Pewnie inni iOS'owcy mają podobnie. Ten BB10 ciekawy, ale jakoś nie przekonuje... takie połączenie andruta i ios. Szkoda, że trzeba robić co każą, a nie można sobie samemu pobuszować...

  • 0

    9.  2013-04-03 13:50:55

    @8, nie tyle w iOS co w jabłku na obudowie. Dzieciaki (i niestety nie tylko one) uwielbiają szpanować swoimi iPierdołami. @6, miażdzące rekordy sprzedaży? Oby na pewno żyjemy na tej samej planecie?

  • 0

    10.  2013-04-03 14:13:04

    Ostatni kwartal jak i rok byl rekordowo dobry dla Apple (tyle iphonow nie sprzedali jeszcze nigdy) i jednoczesnie najgorszy dla BB... Odsylam do oficjalnych danych sprzedazowych.

  • 0

    11.  2013-04-03 14:14:35

    Jako były i zagorzały fan BB nowy Z10 jakoś specjalnie nie zrobił na mnie wrażenia. Jak zwykle bardzo dobre materiały i bardzo dobre wykonanie ale sam system to taki zlepek wszystkiego co już jest na rynku. Kiedyś w słuchawkach magiczny :) był APN bleckberry.net a teraz ... Sam emulator cienki jak polsilver. Do tej pory można znaleźć w sieci emulatory poprzednich modeli które instalowało się na komputerze i działały bardzo sprawnie.

  • 0

    12. ~  2013-04-03 14:59:01  host: 178235121137.skarzysko.vectranet.pl

    @10 Nie wprowadzaj w błąd. Akurat ostatni kwartał dla BB był najlepszy od dłuższego czasu. MAsz chyba dane nt. poprzedniego kwartału

  • 0

    13.  2013-04-03 14:59:51

    divhashmorex: jak ktoś chce szpanować, to i tak będzie szpanować, czymkolwiek by nie chciał (chociażby gębą). Tylko pytanie czy na prowokacje warto odpowiadać?

  • 0

    14.  2013-04-03 15:45:39

    Ostatni kwartał BB był żałosny

  • 0

    15. ~casey  2013-04-03 15:53:53  host: ama.ibs.net.pl

    @14. Żałosny to jest twój wpis. To NIE jest emulator w żadnym znaczeniu. To jakby nazwać instrukcję obsługi książką.

  • 0

    16. ~JustMe  2013-04-03 20:40:02  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginmedia.com

    Hehe, w USA i Kanadzie znaczący spadek sprzedaży iPhone przy jednoczesnym dobrym wyniku sprzedaży Z10 BlackBerry...

  • 0

    17.  2013-04-03 22:23:49

    @16 zobaczymy po wynikach oficjanych za ten kwartal

  • 0

    18.  2013-04-04 08:54:34

    to ma być emulator????? to jakaś namiastka interaktywnej prezentacji, a nie emulator!!!!

  • 0

    19.  2013-04-04 09:18:38

    słaby ten emulator, rzeczywiście odstrasza. nie zmienia to faktu, że BB goni, a applefan_ się boi. gonienie im zajmie trochę czasu, ale swoje wydziobią. q10 już za chwilę, a na ten telefon czekało więcej ludzi (i firm) niż na z10. wyniki za kwartał nic nie pokarzą, skoro zaczęli sprzedawać w lutym, a w stanach pod koniec marca, trzeba poczekać co najmniej na półroczne.

Dodaj swoją opinię