Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości emporiaME - funkcje smartfonu w telefonie dla seniora

emporiaME - funkcje smartfonu w telefonie dla seniora

LuiN 25 Lutego 2013 12:18

2 0

emporiaconnectm Emporia przygotowała aplikację emporiaME, która umożliwia szybkie i proste dzielenie się multimediami, jak i zdalną konfigurację telefonów Emporia.

Po zainstalowaniu aplikacji emporiaME w smartfonie z Androidem lub iOS możliwe jest nawiązanie połączenia z kompatybilnym telefonem marki Emporia. Po otworzeniu i udostępnieniu galerii z poziomu smartfonu, zdjęcia w tym samym czasie wyświetlane będą na smartfonie i telefonie Emporia. Użytkownik smartfonu może też zarządzać kalendarzem seniora, wprowadzając daty i przypomnienia o wizytach lekarskich czy zażywaniu lekarstw.
Pierwszym telefonem kompatybilnym z aplikacją emporiaME jest Emporia Connect, wyposażony w aparat 2 Mpix, GPS, 2,8-calowy wyświetlacz i czytnik kart pamięci.

Źródło tekstu: Emporia     

Dodaj do:

Tagi: emporia

w sumie: 1
  • 0

    1.  2013-02-25 12:44:10

    fajne i pewnie nie trzeba płacić 20-30 zł jak za usługi operatorów dotyczące bezpieczeństwa rodziny ;)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-5-6.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet