Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Elżbieta Wójcik dołączy do Zarządu T-Mobile Polska

Elżbieta Wójcik dołączy do Zarządu T-Mobile Polska

orson_dzi 25 Września 2015 10:14

3 4

1 grudnia 2015 roku Elżbieta Wójcik obejmie stanowisko członka zarządu T-Mobile Polska, jako dyrektor ds. rynku prywatnego.






Elżbieta Wójcik będzie odpowiadała za wyznaczanie i realizację celów strategicznych w obszarach marketingu, sprzedaży oraz obsługi klientów rynku prywatnego, jak również za komunikację i pozycjonowanie marek. Igor Matejov, który od początku roku tymczasowo zarządzał tym obszarem, pozostaje członkiem zarządu T-Mobile, jako dyrektor ds. rynku biznesowego.

Elżbieta Wójcik ma bogate, kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie rozwoju biznesu, zarządzania, sprzedaży i marketingu. Obecnie jest wiceprezesem Avivy, jednej z największych grup ubezpieczeniowych w Polsce, gdzie od 2008 roku odpowiada za biznes direct (sprzedaż przez telefon i Internet), a także za działania marketingowe grupy i pozycjonowanie marki (od roku 2012). Uczestniczyła we wdrażaniu strategii cyfryzacji biznesu w grupie Aviva na poziomie międzynarodowym. Jest wiceprezesem Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych i prezesem Fundacji Aviva. Karierę zawodową zaczynała w branży FMCG (Master Foods i Raisio Polska) w obszarze marketingu i rozwoju biznesu. Kolejnym ważnym doświadczeniem był start-up, jakim był Link4, pierwsza na polskim rynku firma sprzedająca polisy przez telefon i Internet. W latach 2002-2005 Elżbieta Wójcik odpowiadała za rozwój biznesu i marketing, również jako członek zarządu Link4. Następnie, w okresie 2005-2008, była szefem marketingu ING Nationale-Nederlanden, jednego z liderów rynku ubezpieczeń na życie. Elżbieta Wójcik ukończyła historię sztuki na KUL. Jest absolwentką programu MBA prowadzonego przez Lancashire University w Preston (Wielka Brytania) i Wyższą Szkołę Biznesu w Lublinie. Ukończyła też podyplomowe studium Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w zakresie zarządzania wartością firmy i uczestniczyła w programach dla wyższej kadry zarządzającej (Kellog School of Management i CEDEP/INSEAD Fontainebleau). Uczestniczy w programie Przedsiębiorczość i Innowacje na Uniwersytecie Stanforda.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | elżbieta wójcik

w sumie: 19
  • 1

    1.  2015-09-25 10:27:56

    A od kiedy będziemy płacić za odebranie zwykłego SMS ???

  • 2

    2. ~jarko  2015-09-25 10:35:13  host: dma72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A kiedy to "nowe otwarcie", które zapowiadał nowy Prezes? ;) Miało być we wrześniu. Chyba, że nowa oferta Internetu to było to o czym mówił :D

  • -2

    3. ~Prezes  2015-09-25 11:27:52  host: 188.146.130.28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @2 Spójrz w kalendarz, który dziś jest ? Końca września nie było. To co jęczysz?

  • 2

    4. ~4gr  2015-09-25 11:57:12  host: 217.153.184.50

    @Prezes - grzeczniej !

  • 0

    5.  2015-09-25 12:00:20

    W tym CV brakuje już tylko kursu krawiectwa

  • 1

    6. ~pabloki  2015-09-25 12:40:43  host: 188.146.134.196.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @2 nowe otwarcie chyba juz było. nawet jesli to była zajawka to bardzo niekorzystna, wręcz śmieszna.
    @5 przydałby sie jej jeszcze kurs ciastkarz betoniarz.

    chyba chca sie z nią związać bardziej skoro dali ją do zarządu. na razie żadnych pozytywnych zmian na rynku prywatnym poza kosmetycznymi (np. lekka modyfikacja superzestawu) nie stwierdzam. słowa prezesa o nowym otwarciu tez pokrywaja sie kurzem. mamy 25 wrzesnia. jedynie co pozytywnie yto pracownicy salonów bardzo łatwo rozwiązują z klientami umowy nawet ich nie zatrzymując, pozostawiającv decyzję wyłacznie klientowi . to mi sie bardzo podoba.

  • 0

    7. ~  2015-09-25 12:44:37  host: clauzel.eu

    Mocie recht
    TAK TRYEBA TERAY PISAC cv.

  • 0

    8. ~Monster  2015-09-25 12:49:51  host: 85.219.163.130

    Spójrz w kalendarz, który dziś jest ? Końca września nie było. To co jęczysz?
    ????/ to nie jest opinia naucz się prosze wyrażać swoje zdanie gdziekolwiek !!!

  • 0

    9. ~nik  2015-09-25 13:02:19  host: public-gprs361737.centertel.pl

    ukończyła historię sztuki

  • 1

    10. ~  2015-09-25 13:06:13  host: 188.146.72.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    czy ja mam wrażenie czy Sawicki ściąga do siebie samych nieudaczników ??

  • 1

    11. ~Taka prawda  2015-09-25 15:00:02  host: 79.124.109.245.rybnet.pl

    Patrząc na jej doswiadzenie mozemy spodziewać sie jeszcze większego skupienia na ofertach online kosztem salonów, ktore wg ludzi takich jak Pani Wojcik tylko generują koszty i sa niepotrzebne.

  • 0

    12. ~Polak  2015-09-25 16:00:26  host: user-46-113-80-69.play-internet.pl

    To ja dla odmiany i trochę plecami do Polski "życzliwej", która wypowiedział się wyżej chciałem życzyć Pani Elżbiecie wszystkiego najlepszego! :)

  • 0

    13. ~Polak  2015-09-25 16:08:37  host: user-46-113-80-69.play-internet.pl

    I dopiszę sobie jeszcze szczere życzenia dla wszystkich malkontentów. Obyście w waszym CV mieli choć jedną taką pozycję w rubryce doświadczenie czy wykształcenia jak ma ta pani w swoim CV : )

  • 0

    14.  2015-09-25 16:13:03

    No to zobaczymy jak się spisze świeża krew :) Można życzyć samych sukcesów i oczekujemy na zmiany :)

  • 1

    15. ~ola  2015-09-25 16:27:52  host: ip-37-152-19-208.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    drożej i gorzej 2x?

  • 0

    16. ~ass  2015-09-25 16:38:44  host: 89-72-19-117.dynamic.chello.pl

    wyje...bka pracowników - zatrudnienie następnego człona zarządu.
    JA GUT, GUT

  • 0

    17. ~  2015-09-25 18:52:50  host: public-gprs358721.centertel.pl

    Czemu do zarządów lub na prezesów biorą jakichś ludzi co kończą historię sztuki, szkołę muzyczną ze specjalnością grania na harfie lub wyższych studiach kiwania palcem w bucie? Dla mnie to jakieś kumplostwo, a nie rzeczywista wiedza teoretyczna. Ona uczyła się dopiero jak się znalazła na danym stanowisku. Jest tyle ludzi wykształconych co mają odpowiednie kierunki ukończone i wiedzę, ale sitwa rządzi.

  • 0

    18. ~zsc  2015-09-26 11:08:30  host: 62.212.68.201

    17: dlatego, że nepotyzmem PO-lska stoi. Obecna władza daje przykład, a przykład idzie z góry. Tutaj nie ma jasnych kryteriów dlaczego ktoś bierze taki stołek, mimo że się nadaje tylko gnój ładować na furę, ewentualnie grać na flecie poprzecznym.

  • 0

    19. ~zsc  2015-09-26 11:19:02  host: 62.212.68.201

    ciekawy artykuł na temat nepotyzmu można tu przeczytać:
    http://tlp.is/7oc

Dodaj swoją opinię