Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ELLE by Alcatel na Wyspach Heyah

ELLE by Alcatel na Wyspach Heyah

WitekT 4 Marca 2006 18:27

0 0
Niedawono opisywany przez nas najnowszy, kobiecy telefon Alcatela, jest już dostępny w sprzedaży na Wyspach Heyah.

Jego cena to 799 zł brutto. O telefonie pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~kulboj  2006-03-04 18:36:41  host: dfs22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Brrrr!!!!!!!
    Za taką kasę to lepiej kobicie jakiś dobry abonament sprawić :-)

  • 0

    2. ~issa  2006-03-04 21:23:30  host: gprs1.plusgsm.pl

    No cóż , na pewno chętni się znajdą. Nie mówię , żeby kupować zaraz w Plusie , ale wolałbym bliskiej osobie kupić jakiegoś Samsunga w MixPlusie 24(30). W końcu każda dziewczyna musi (za coś) dzwonić nawet z pięknego Alcatela , a nic lepszego na wieczorne ploteczki z koleżankami niż DWiW w MixPlus się raczej nie znajdzie ;-)

  • 0

    3.  2006-03-04 21:24:17

    W tej samej cenie w sklepie Sony ERicssona można nabyć z520 ;-) SE duużo duużo lepszy i sądzę że nawet abrdizej sie będzie podobał kobiecie niż ten Alcatel.

  • 0

    4. ~issa  2006-03-04 21:28:45  host: gprs1.plusgsm.pl

    Koszt tego Alca to 800zł , koszt Samsunga X640 i utrzymania przez okres umowy to 1064zl. Tyle , że w tych 1064 ( a w zasadize 720) zł ma się od tysiąca do 9000 tysięcy minut. No i ile smsów w stylu "A widziałaś , jaką Baśka ma nową kieckę?". Albo "A ta Marzenia , to ci mówię Magda jest taka wredna i z tego co wiem to leci na Jarka , wiesz tego kuzyna Krzyśka , który pracuje razem z Piotrkiem , bratem Mariusza..." ;-D

  • 0

    5. ~kulboj  2006-03-04 21:37:23  host: dgs173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    issa - dobry tekst!Ale się uśmiałem :-))

  • 0

    6.  2006-03-04 21:55:52

    tekscik zajebisty.. buahahaha hehehe:)

  • 0

    7. ~Jural  2006-03-05 03:33:17  host: 82.160.20.5

    Tekst dobry tylko czy platforma nie padnie ;)

  • 0

    8.  2006-03-05 14:24:52

    Jural pojawiają się pogłoski że Plus już zaczął gorączkowo szukać nowej platformy która ma zastąpić obydwie funkcjonujące teraz... Wygląda na to że doszli w końcu do wniosku że z tych obecnie "działających" (lub nie ;-) ) nic dobrego już nie będzie...

  • 0

    9.  2006-03-05 20:47:01

    Założe się,że jak by zrobić konkurs na najbardziej popularne słowo w 2006 roku w kategori telekomunikacja,to niewątpliwie zwyciężyło by słowo:

    PLATFORMA :-))

  • 0

    10.  2006-03-05 23:59:33

    Ja swojemu skarbowie jak bedzie zmieniac telefon za jakis czas zaproponuje 7370 :)

  • 0

    11. ~Jaro  2006-03-06 02:33:31  host: gprs1.plusgsm.pl

    Podobno najbardziej damskim telefonem na swiecie jest Samsung E530. On podobno ma nawet funkcje w stylu kalendarzyk malzenski, kalendarzyk menstruacji i takie tam fajne funkcje zwiazane z kobietami ;-) . To jest telefon na najlepszy prezent dla swojej dziewczyny. Telefon dostepny w abonamencie Plusa.

  • 0

    12. ~  2006-03-06 06:39:11  host: chello084010042155.chello.pl

    Witek a gdzie info. o Motoroli V3i w Erze???

  • 0

    13.  2006-03-06 10:03:22

    chello: najwyraźniej niedostaliśmy jeszcze takiej informacji. :) Ja teraz najbliższy tydzień jestem w rozjazdach (dziś Wawa, jutro Gdańsk, pojutrze Poznań i wyjazd na 5 dni do Hanoweru) - więc jak coś to SirmarK teraz wstawia.

  • 0

    14. ~jasiu_śmietana  2006-03-06 10:13:23  host: www.ggm.pl

    Gdzie te wyspy Chejach bo szukałem w atlasie i na H jest Cholandia i Chong Kong:(

  • 0

    15. ~typek  2006-03-06 10:32:17  host: ano82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    owszem ma - ma kalendarzyk rozowy, profile zapachow, liste zakupow, jak rowniez biorytm - ale te funkcjie ma rowniez sagem C-3b wiec jesli chcesz kupictel po to ze ma babskie funkcje to zastanow sie - Samsung kosztuje 1249 a sagem 329 PLN - a co do wysp Heyah - mozna je znalesc w kazdym wiekszym miescie w kazdym wiekszym hipermarkecie - spis jest u nich na stronie :)

  • 0

    16. ~ebomas  2006-03-06 15:20:28  host: dpg68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Całkiem fajny fon jak dla kobiety. Dobrze, że heyah go postanowiła sprzedawać

  • 0

    17. ~japcok  2006-03-12 12:32:18  host: cpy133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no szukałem takiego aparaciku dla kobitki i znalazłe cool

  • 0

    18. ~  2006-03-13 23:45:37  host: joda.hicon.pl

    mam wrazenie ze v3 pink jest lepsza a kosztuje mniej wiecej tyle samo...

Dodaj swoją opinię