Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Elektrim wygrał ważne głosowania

Elektrim wygrał ważne głosowania

WitekT 28 Października 2004 11:19

0 0

Rada nadzorcza Polskiej Telefonii Cyfrowej nie zdołała przegłosować dwóch kluczowych punktów, zgłoszonych przez przedstawicieli Vivendi, które dotyczyły ustanowienia zastawów na udziałach PTC oraz przeznaczenia zysku spółki z ubiegłych lat.

Jeśli chodzi o przeznaczenie zysku za ubiegłe lata, uchwała zyskała poparcie pięciu członków, czterech głosowało przeciw, jednak ostatecznie wniosek nie przeszedł, gdyż przedstawiciele głosujący przeciw zgłosili weto — poinformowała agencję ISB anonimowa osoba związana z radą nadzorczą operatora.
Elektrim protestował przeciwko francuskim pomysłom. Zdaniem głównego rozgrywającego w Elektrimie, który jak twierdzi niezgodnie z prawem został odwołany z funkcji członka rady, działania Vivendi mogły skomplikować sytuację przed spodziewanym na przełom października i listopada werdyktem wiedeńskiego trybunału arbitrażowego. Ma on rozstrzygnąć, czy Elektrim przenosząc udziały PTC do ET nie złamał prawa. Trybunał zastrzegł, że do czasu decyzji strony nie powinny w jakikolwiek sposób dysponować udziałami PTC.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-78-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy będziesz używać Asystenta Google, gdy będzie oficjalnie dostępny w Polsce?

Zaczęły się beta testy Asystenta Google w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet