Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Elektrim: wiedeński arbitraż dalej ważny w Polsce

Elektrim: wiedeński arbitraż dalej ważny w Polsce

WitekT 12 Maja 2005 23:25

0 0

Zarząd Elektrimu informuje, iż 11. maja Sąd Apelacyjny w Warszawie oddalił zażalenie spółki Elektrim Telekomunikacja.
Są oddalił zażalenie w sprawie dopuszczenia ET do postępowania o uznanie wyroku Trybunału Arbitrażowego w Wiedniu z dnia 26. listopada 2004 r. w charakterze strony oraz odrzucił zażalenie ET w sprawie dopuszczenia do powyższego postępowania w charakterze interwenienta głównego. Natomiast dopuścił ET do tego postępowania w charakterze interwenienta ubocznego. Sąd Apelacyjny nie uchylił postanowienia sądu I instancji o uznaniu wyroku Trybunału Arbitrażowego w Wiedniu z dnia 26 listopada 2004 r. za skuteczne na terenie Polski, wobec czego postanowienie to w dalszym ciągu obowiązuje.

Źródło tekstu: Elektrim     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~snuffi  2005-05-13 08:00:00  host: bhn252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja juz z tej walki E vs ET nic nie rozumiem ...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-241-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Kanały TV, które najczęściej oglądasz, pochodzą z:

Krakowscy policjanci przerwali nielegalny proceder

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet