Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Elektrim w KRS PTC

Elektrim w KRS PTC

WitekT 14 Lipca 2006 19:55

0 0
PTC ma znów nowych właścicieli w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Obecny zarząd PTC z prezesem Tadeuszem Kubiakiem oraz Elektrim, jako akcjonariusz, zostali wpisani do KRS. Elektrim w KRS zastąpił Elektrim Telekomunikację.


Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 9
  • 0

    1.  2006-07-14 20:24:30

    no i bardzo dobrze. już niedługo witaj T-Mobile Poland :)

  • 0

    2. ~Rocik  2006-07-14 21:08:43  host: net75.supernet.pl

    to taki nudny temat :)

  • 0

    3.  2006-07-14 21:57:15

    A moze bym został właścicielem PTC na 2 tygodznie?? no,jakoś dorobić tzreba;))

  • 0

    4. ~*Ele-KRÓL*  2006-07-14 23:44:45  host: 195.245.213.9

    marzenia, marzenia.....

  • 0

    5.  2006-07-15 00:12:46

    Jakie skutki pociągnie za sobą zmiania w tych rejestrach?

  • 0

    6. ~bigman  2006-07-15 00:46:26  host: aab234.internetdsl.tpnet.pl

    D@rio: przypominam Ci co sie stalo po rebrandingu Idei na Orange :>

  • 0

    7.  2006-07-15 07:25:43

    Jeżeli przyspieszy to rebranding Ery na T-Mobile,to będę się bardzo cieszyć,bo prędzej czy później i tak by to nastąpiło, a Orange zdecydowanie różni się ofertą na świecie od T-Mobile.

  • 0

    8. ~  2006-07-16 07:46:02  host: prosie14.aster.pl

    ~bigman: no co się stało?

  • 0

    9. ~pawel25  2006-07-16 22:27:45  host: eov10.internetdsl.tpnet.pl

    O co chodzi nie bedzie juz ery , zastapi ja T-mobile ? tak jak orange zastapila idee .... Co to jest T -mobile. jakie beda tego skutki ???

Dodaj swoją opinię