Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Elektrim nie dostał oferty od Vivendi

Elektrim nie dostał oferty od Vivendi

WitekT 24 Czerwca 2005 18:03

0 0

Elektrim zgodziłby się sprzedać udziały w Polskiej Telefonii Cyfrowej za 650 mln euro, ale, wbrew twierdzeniom przedstawicieli Vivendi, nie otrzymał takiej oferty od francuskiego koncernu.

Nieprawda, że jest kontakt między Vivendi i Elektrimem, nie dostaliśmy takiej propozycji. Jeśli jednak Vivendi mówi o 650 mln euro, to my mówimy "tak" - powiedział prezes Elektrimu Piotr Nurowski.
W zeszłym tygodniu prezes Vivendi Jean Bernard Levy poinformował, że Vivendi jest gotowe zapłacić Elektrimowi za udziały w PTC 650 mln euro i że jest z nim w ciągłym kontakcie.

Elektrim do 15 grudnia 2005 roku musi spłacić obligacje warte około 430 mln euro. Spółka informowała wcześniej, że środki na ich spłatę chciałaby uzyskać ze sprzedaży swoich aktywów telekomunikacyjnych.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Th0mas  2005-06-24 18:34:00  host: host-217-172-250-147.lodz.mm.pl

    Co z tego wynika? Era w końcu chyba nigdy nie przeistoczy się w T-mobile.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-172-180.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy będziesz używać Asystenta Google, gdy będzie oficjalnie dostępny w Polsce?

Zaczęły się beta testy Asystenta Google w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet