Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Elektrim - kolejny wniosek o upadłość

Elektrim - kolejny wniosek o upadłość

WitekT 21 Lutego 2005 12:20

0 0
Alstom Power poinformował media, że w piątek wwarszawskim sądzie złożył wniosek o upadłość Elektrimu.

Nie ujawnił jednak, że tego samego dnia Jakub Radulski, prezes Alstom Power, przesłał list do Zygmunta Solorza, głównego akcjonariusza Elektrimu, w którym wyraził zgodę na rozmowy o wznowieniu inwestycji w należącym do Zespołu Elektrowni PAK Pątnowie II. Alstom Power jest generalnym wykonawcą Pątnowa II. Inwestycja została niemal dwa lata temu wstrzymana, ponieważ banki wycofały się z jej finansowania.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet