Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Elektrim jednak bez PTC?

Elektrim jednak bez PTC?

WitekT 23 Grudnia 2005 18:41

0 0
Sąd powszechny w Wiedniu uchylił pierwszy punkt orzeczenia trybubału arbitrażowego z listopada 2004 roku w sprawie udziałów Polskiej Telefonii Cyfrowej.

Dotyczył on właśności 48% papierów PTC. Na tej podstawie Elektrim twierdził, że to on jest właścicielm tych udziałów. Pozostałe punkty pozostały w mocy. Sam wyrok jest nieprawomocny i z pewnością składana będzie apelacja.

Polski Sąd Apelacyjny w Warszawie wyznaczył na 4. stycznia termin wydania wyroku w sprawie uznania wiedeńskiego arbitrażu na terenie Polski. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~  2005-12-23 19:56:23  host: dqc223.neoplus.adsl.tpnet.pl

  niezla jazda....

 • 0

  2. ~Jedi  2005-12-24 11:55:52  host: efl154.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Qrwa, ale ktoś zaje**ł artykuł! Napiszcie o jakiego elektrima chodzi! To w końcu ten sąd orzekł, że T-Mobile jest właścicielem Ery czy nie?

 • 0

  3.  2005-12-24 11:58:43

  Jedi: spokojnie. ;) T-Mobile ma swoje 49% udziałów cały czas. Tu chodziło o arbitraż w sprawie, czy resztę udziałów w PTC ma Elektrim czy Elektrim Telekomunikacja. W arbitrażu w 1 punkcie stało, że cały czas faktycznym właścicielem był E, a teraz wiedeński sąd handlowy uchylił ten punkt ( o tym jest ten news).

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-16-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet