Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Elektrim dostał odpis pozwu

Elektrim dostał odpis pozwu

WitekT 24 Maja 2005 10:44

0 0

Elektrim poinformował, że otrzymał odpis pozwu złożonego przez Elektrim Telekomunikacja w Sądzie Handlowym w Wiedniu.
Elektrim Telekomunikacja wystąpił o uchylenie wyroku Trybunału Arbitrażowego w Wiedniu wydanego 26. listopada 2004 r. Trybunał uznał, że Elektrim nie naruszył umowy sprzedając udziały w Polskiej Telefonii Cyfrowej na rzecz Elektrimu Telekomunikacja. Zdecydował jednak, że do takiego naruszenia dojdzie, jeśli Elektrim nie odzyska tych udziałów od Elektrimu Telekomunikacje w okresie dwóch miesięcy od doręczenia wyroku. Sprawę do Trybunału Arbitrażowego wniósł Deutsche Telekom, twierdząc, że ma prawo pierwokupu udziałów PTC, które zostały przeniesione przez Elektrim do Elektrimu Telekomunikacja.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet