Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Elektrim cały czas wierzy w kompromis

Elektrim cały czas wierzy w kompromis

WitekT 17 Lutego 2005 11:54

0 0

Elektrim wierzy, że uda się polubownie rozwiązać konflikt z Vivendi i Deutsche Telekom, jaki narósł wokół udziałów w Polskiej Telefonii Cyfrowej.

Elektrim chce 600 mln euro za udziały w PTC, z czego 450 mln euro będzie dla obligatariuszy, a 150 mln euro dla Elektrimu. Spółka oczekuje na nową ofertę ze strony Vivendi. W ubiegłym tygodniu prasa podawała, że negocjacje zostały zerwane. Okazuje się jednak, że korespondencja trwa, choć oferty nie ma.
Kontrolowana przez Vivendi spółka Elektrim Telekomunikacja (do której należy sporne 48% udziałów w PTC) zapowiedziała niedawno, że nie chce już rozmawiać z Elektrimem na temat transferu udziałów.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~super_elect]  2005-02-17 14:45:00  host: rtr.ilabs.pl

    aaaa...sie daja te z Telekomuny....

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-112-7.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet