Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ekstraklasa znów z Orange?

Ekstraklasa znów z Orange?

WitekT 1 Sierpnia 2009 16:03

0 0

Zapowiedzianym niedawno przez prezesa Ekstraklasy SA Andrzeja Ruskę nowym sponsorem tytularnym ligi może być znów Orange - dowiedziała się Rzeczpospolita. Operator telefonii komórkowej sponsorował już ligową piłkę w latach 2005-2008, ale jego oferta przedłużenia umowy na kolejne trzy lata została latem 2008 roku odrzucona przez Ekstraklasę SA.






Tworzona przez kluby spółka uznała, że 45 mln zł za trzy sezony to zbyt mało, zwłaszcza że wysokość wypłat była obwarowana licznymi warunkami dotyczącymi przede wszystkim bezpieczeństwa i frekwencji na stadionach. Prezes Rusko obiecał wówczas, że znajdzie firmę, która zapłaci klubom dużo więcej, ale do dziś udało się pozyskać tylko sponsora technicznego (grupę Żywiec). Orange kończył współpracę z Ekstraklasą SA w złej atmosferze, ale teraz, jak ustaliła Rzeczpospolita, strony znów rozmawiają.

Na pewno nie pójdziemy na ustępstwa, których Ekstraklasa domagała się od nas wcześniej, na pewno nie zdążymy wszystkiego ustalić przed startem sezonu, ale potwierdzam: rozmowy trwają - mówi Rzeczpospolitej osoba zbliżona do władz TP.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    17. ~lukesho  2009-08-02 09:48:11  host: bfe83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wrócą zdrapki Orange Ekstraklasa? :p

  • 0

    18. ~tomala  2009-08-02 11:35:21  host: 213-92-154-171.serv-net.pl

    7: pisanie ze ta firma ma prestiz a inna nie jest smieszne. Czym taki Orange rozni sie od Plusa czy Ery? Niczym. Bo chyba nie masz na mysli prestizu, bo daja wiecej minut na rozmowy? Prestiz buduje fachowa obsluga klienta, uczciwe zasady w regulaminie (bez gwiazdek), jakosc polaczen.

  • 0

    19. ~  2009-08-02 11:48:32  host: t09-11.opera-mini.net

    18 jakość połączeń w Orange jest jedna z gorszych, niestety, obsługa klienta jest na wysokim poziomie, a prestiż my tak mówimy od ostatniego wywiadu pani Grażyny prezes Orange, która mówiła że ceny telefonu są takie drogie bo to kwestia prestiżu jest. Orange mimo polepszającej się oferty nadal na idiotyczne warunki jak zabieranie kasy po nie doladowaníu konta przez 5 dni, ważność na wychodzące, czy nadal najdroższe telefony niz to jest u konkurencji.

  • 0

    20. ~  2009-08-02 11:56:29  host: t09-11.opera-mini.net

    Co do regulaminu cóż jeśli tam by były gwiazdki to już byli by naprawdę nieuczciwi. Jestem Play choć do Orange bym wrócił, ale utrzymywanie połączeń wychodzącyc cały czas mimo tego że niewykorzystywałem całej kaszy miesiąc było dla mnie idiotyczne, jak na razie czekam na poprawę warunków wymienionych powyżej, inaczej nie przejdę, bo mi się nie opłaca mimo tego że sporo osób mam w Orange i cenie ich za najlepszy zasięg, niestety zasięg na roamingu Plusa jest tragiczny, o wiele gorszy od Orange, sam myślałem że jak mają najwięcej stacji to mają najlepszy zasięg, po moich doświadczeniach z ich zasięgiem można wnioskować że chyba połowa stacji jest na papierze uke.

  • 0

    21. ~was  2009-08-02 12:02:05  host: aatn205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A mi sie podoba to, że Orange daje kase na rzeczy organizowane dla ludzi a nie tylko trzyma zarobki dla siebie. A swoja droga każdy operator znajdzie swoich zwolenników jak i przeciwników.

  • 0

    22. ~ttt  2009-08-02 12:26:47  host: dzr67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #19 - jakość rozmów w Orange jest jedną z gorszych? Hmmm... to bardzo ciekawe bo mam wręcz odmienne zdanie, a korzystałem już z wszystkich dużych operatorów tj. Orange, Era, Plus, Play i u mnie Orange jest na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o jakość, na drugim jest Plus, potem Era, na końcu Play.

  • 0

    23. ~  2009-08-02 13:07:44  host: 80.51.91.245

    @15 sam jesteś śmieciem, dzieciom opery mówimy NIE

  • 0

    24. ~  2009-08-02 13:58:55  host: 188.33.55.20

    Niech orange spada z ekstraklasy! Tylko nie oni!

  • 0

    25. ~  2009-08-02 15:30:56  host: t10-11.opera-mini.net

    23 dzieciom z okolic Wrocławia mówimy nie.

  • 0

    26. ~was  2009-08-02 15:50:03  host: aatn205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @24 Zamiast sie cieszyć że znalazł sie sponsor to ty marudzisz co za ludzie.

  • 0

    27. ~dj1910  2009-08-02 18:33:04  host: 94.254.163.129

    po co sponsorować taką gównianą lige? zwłaszcza jak wywala się z niej Łódź przy zielonym stoliku :/ a Orange to niech sie weźnie za pakiety internetowe w POPie wreszcie!!

  • 0

    28. ~ttt  2009-08-02 20:03:52  host: dzr67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Może nie użyłbym tak ostrego słowa jak w komentarzu 27, ale myślę że podobnie myślimy. Po co ładować takie pieniądze w coś, co jest przeżarte korupcją i coś, czego nie można nazwać piłką nożną na odpowiednim poziomie. Lepiej te pieniądze przeznaczyć dla naprawdę potrzebujących np. dzieci w domach dziecka, ludzi których nie stać na drogie operacje, itp.

  • 0

    29. ~  2009-08-02 23:20:10  host: t01-05.opera-mini.net

    Kiedy Orange da za doladowanie 25zł 3 miesiące wychodzące?

  • 0

    30. ~x  2009-08-03 08:13:39  host: 83.175.144.160.koba.pl

    dla was wielkim problemem jest fakt, że Orange daje kasę na piłkę nożną..?? jest sponsorem 1 ligi i Reprezentacji, Ekstraklasa dużo straciła na fakcie wycofania się Orange z jej sponsoringu, w związku z tym, że żaden inny podmiot nie zdecydował się wyłożyć kasy na coś co i tak przez kolejne miesiące było "potocznie" nazywane Orange Ekstraklasą... PLUS ma siatkówkę i bardzo mi się podoba jego zaangażowanie w tą dyscyplinę, Orange skierował się w stronę piłki nożnej, Era była powiązana z koszykówką, ale cicho się zrobiło w tej kwestii...

  • 0

    31. ~  2009-08-03 08:35:08  host: 88.220.105.186

    @22: Orange na pierwszym miejscu? ŻART DNIA :-D

  • 0

    32. ~  2009-08-03 08:37:40  host: 88.220.105.186

    @18: niestety wiele osób tak myśli (o jakims niby prestiżu), bo polskie jest be, a tutaj Francja elegancja, zagraniczna firma, obca nazwa, a polski język jest do niczego przecież. Żygać się chce od takich debili.

  • 0

    33. ~  2009-08-03 08:39:38  host: 88.220.105.186

    @30: przez kogo liga była nazywana "Orange Ekstraklasą" po wysofaniu się sponsora?! Przeciez to chore! Nawet jak był ten sponsor to i tak liga nie powinna mieć jego nazwy w członie!

  • 0

    34. ~Janek  2009-08-03 09:56:07  host: tor-exit-router.viol8r.org

    To fakt pisanie o prestiżu jest bezsensu. Nie rozumiem, tak samo Orange mówiło o simlock-ach że będą bo przez to telefony są tańsze (i tak u nich najdroższe ale już nie mniejsza o to) teraz że prestiż firmy, w sumie szkoda słów. Co do jakości to prawda jest taka sobie, muszą dużo poprawić.

  • 0

    35. ~keston  2009-08-03 10:11:46  host: dpq162.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Janek a patrzyłeś jakie telefony ma w ofercie orange? LG Arena, HTC Magic, są te telefony u innych opów? za produkt trudno dostępny trzeba zapłacić a w przypadku tych telefonów warto dać więcej..

  • 0

    36. ~  2009-08-03 16:31:33  host: 212-102-19-188.adsl.inetia.pl

    @35 Nie ma telefonu niezastapionego. Moze, ze ktos chce przyszpanowac. Wtedy to juz jest inna bajka.

Dodaj swoją opinię