Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ekstraklasa i T-Mobile Polska przedłużają wspołpracę

Ekstraklasa i T-Mobile Polska przedłużają wspołpracę

sirmark 27 Maja 2013 20:49

3 3

Ekstraklasa i T-Mobile Polska poinformowały o przedłużenie współpracy, na mocy której operator sieci T-Mobile pozostanie sponsorem tytularnym rozgrywek Ekstraklasy do końca sezonu 2014/2015.




Poprzednia umowa pomiędzy organizatorem najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce wygasała z końcem czerwca 2013 r. W ramach umowy logo sieci T-Mobile pozostało integralną częścią znaku graficznego T-Mobile Ekstraklasy. Operator będzie również obecny na strojach wszystkich piłkarzy występujących w najwyższej klasie rozgrywek piłki nożnej, a także na bandach okalających murawę, stadionach, ściankach sponsorskich i innych elementach infrastruktury.

Źródło tekstu: Ekstraklasa     

Dodaj do:

Tagi: ekstraklasa | t-mobile

w sumie: 15
  • 0

    4. ~  2013-05-27 22:45:09  host: acai183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    " Poprzednia umowa pomiędzy organizatorem najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce wygasała z końcem czerwca 2013 r " ---- a może wygasa z końcem czerwca , jeszcze mamy maj :)

  • 0

    5.  2013-05-27 22:59:08

    Wiadomo o tym od tygodnia....

  • 0

    7. ~r  2013-05-28 07:55:34  host: public-gprs266013.centertel.pl

    Że ta klasa jest "ekstra" to chyba jest określenie na wyrost. Ale niech T sponsoruje. Jakoś trzeba ulokować te 4gr za spr. konta i 3zl za rwk :-D

  • 0

    8. ~  2013-05-28 08:54:07  host: ip-78-30-111-214.free.aero2.net.pl

    Rano w Wawie gwniana sieć plusa nie działała, wtf?

  • 0

    9.  2013-05-28 08:58:58

    8 - namawiają Cię do zmiany operatora?

  • 0

    10. ~abc  2013-05-28 09:02:27  host: wapgw1.wapgw.era.pl

    u mnie orange nie dziala od rana

  • 0

    11. ~Calm7  2013-05-28 09:04:29  host: V34-14.opera-mini.net

    8). Kolejny nawiedzony pokroju: muszę mieć wszystko, zawsze i wszędzie, i to za darmo! :-p

  • 0

    12.  2013-05-28 09:10:12

    A mi Era przysłała od rana dwa kolejne esemesy reklamowe na nr w TT - mimo blokady na te usługi ;-)

  • 0

    13. ~Calm7  2013-05-28 09:30:48  host: V34-14.opera-mini.net

    12). A może to takie indywidualne reklamy, tylko dla biznes wlo menów? ;-D

  • 0

    14.  2013-05-28 09:48:52

    ~Calm7 - tak myślisz? Chyba jednak nie ;-) Te paki od Paki to raczej nie są na mnie tylko ukierunkowane...

  • 0

    15. ~Wifer  2013-05-28 10:27:03  host: 87-205-145-87.adsl.inetia.pl

    ~1 wcześniej przecież też płacili za bycie sponsorem tytularnym, także nie mam pojęcia dlaczego teraz nagle klienci mieliby to odczuć :)

  • 0

    16. ~  2013-05-28 10:27:06  host: afem108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to chyba dobrze, że są sponsorzy? na tym polega finansowanie sportu. Swoją droga byłem niedawno w Berlinie. Zgadnijcie co Niemcy mówili gdy dowiedzieli się, że jestem Polakiem? :)

  • 0

    17. ~  2013-05-28 10:50:38  host: afem108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Lewandowski! :)

  • 0

    18. ~  2013-05-28 10:57:12  host: chaos.tpnet.pl

    12. To norma u tych spamerów. Dziewięć lat się użerałem w tej sprawie z ichnim BOA, aż w końcu zmieniłem operatora i mam SPOKÓJ.

  • 0

    19. ~xyz  2013-05-28 15:17:31  host: bqc254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ciekawy jestem jakie to miliony idą na piłkę?

Dodaj swoją opinię