Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ekstra Pieniądze w Jednej Idei

Ekstra Pieniądze w Jednej Idei

sirmark 14 Kwietnia 2005 09:27

0 0

W sieci Idea dostępna jest nowa promocja Ekstra Pieniądze w Jednej Idei - skierowana do tych abonentów i użytkowników oferty Jedna Idea, którzy w czasie obowiązywania umowy dokonają aktywacji numeru abonenckiego w ofercie Jedna Idea i zadeklarują w momencie aktywacji chęć skorzystania z tej promocji.

Warunkiem skorzystania z oferty Ekstra Pieniądze w Jednej Idei jest:
zawarcie umowy na czas określony 24 miesięcy i wybór wartości usługi "Kwota deklarowana" na poziomie co najmniej 25 zł lub
zawarcie umowy na czas nieokreślony i wybór dowolnej wartości usługi "Kwota deklarowana" lub
zakup zestawu startowego Jedna Idea na kartę i doładowanie konta w kwotą co najmniej 25 zł w ciągu miesiąca od daty aktywacji numeru abonenckiego.

Abonent dla każdego numeru, dla którego zawiera nową umowę w ramach niniejszej oferty, uzyskuje Dodatkowy Pakiet Wartości (zwany dalej "Ekstra Pieniądze"), równy wartości wybranej w momencie zawierania umowy usługi "Kwota deklarowana". Użytkownik Jednej Idei na kartę ma możliwość uzyskania jednorazowo Dodatkowego Pakietu Wartości w wysokości 10 zł pod warunkiem doładowania konta, o którym mowa powyżej. "Ekstra Pieniądze" przyznawane są z początkiem pełnego okresu rozliczeniowego na poniższą ilość okresów rozliczeniowych:
Wybrana Opcja Jedna Idea na kartę

Jedna Idea z rachunkiem lub Jedna Idea mix

Wybrana Kwota Deklarowana nie dotyczy 10 25 50 75 100 200
Ekstra Pieniądze 10 10 25 50 75 100 200
Ilość okresów rozliczeniowych 1 1 1 6 6 12 12

W przypadku zmiany wartości wybranej usługi "Kwota Deklarowana" wartość dostępnych "Ekstra Pieniędzy" ulega zmianie na nowo wybraną wartość usługi "Kwota Deklarowana". W przypadku zmiany wartości wybranej usługi "Kwota Deklarowana" ilość okresów rozliczeniowych, na jaki zostały przyznane "Ekstra Pieniądze" nie ulega zmianie. "Ekstra Pieniądze" mogą być wykorzystane przed środkami pochodzącymi z usługi Kwota Deklarowana na połączenia głosowe z numerami abonenckimi Idea oraz stacjonarnymi z wyłączeniem numerów specjalnych i skróconych oraz połączeń realizowanych w ramach roamingu międzynarodowego. "Ekstra Pieniądze" objęte są usługą "Kapitał Złotówek". Abonent traci niewykorzystane środki pochodzące z Kapitału Złotówek w przypadku zawieszenia świadczenia usług telekomunikacyjnych.

Deaktywacja "Ekstra Pieniędzy" następuje automatycznie wraz z końcem ostatniego okresu rozliczeniowego, na jaki zostały przyznane oraz w przypadku rozwiązania umowy o świadczenie usług. Ponowna aktywacja "Ekstra Pieniędzy" nie jest możliwa. Korzystanie z niniejszej oferty nie wyklucza możliwości korzystania z ofert "Umowa na 24 Miesiące", "50% Więcej", "Umowa na Czas Nieokreślony" oraz z innych usług promocyjnych oraz rabatów w ofercie Jedna Idea. W pozostałym zakresie do oferty stosuje się postanowienia "Ogólnych Warunków Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych w Ramach Oferty Jedna Idea".

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~Art  2005-04-16 07:12:00  host: brd100.neoplus.adsl.tpnet.pl

  hehe... to zaszaleli nie ma co :D

 • 0

  2. ~pitus  2005-04-22 12:45:00  host: w3cache.ino.tvknet.pl

  to jest promocja to jest kolejny zart idei

 • 0

  3. ~pitus  2005-04-27 12:29:00  host: w3cache.ino.tvknet.pl

  idea idzie na psy

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet