Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Ekstra Minuty" za doładowanie w Nowym Orange Go

"Ekstra Minuty" za doładowanie w Nowym Orange Go

WitekT 25 Lipca 2013 14:32

5 10
Orange w taryfie Nowe Orange Go wprowadził promocję Ekstra Minuty, w której za każde doładowanie za minimum 25 zł klient otrzymuje dodatkowe minuty do wszystkich sieci stacjonarnych i komórkowych.

Jedynym warunkiem potrzebnym do spełnienia jest to, aby od poprzedniego doładowania nie minęło więcej niż 25 dni. Aby skorzystać wystarczy wysłać bezpłatnego SMS o treści MINUTY pod numer 520.

Liczba minut, ważnych 31 dni, jest zależna od kwoty doładowani:
  • 25 zł - 40 minut,
  • 50 zł - 70 minut,
  • 100 zł - 120 minut.




  • Źródło tekstu: blog.orange.pl     

Dodaj do:

Tagi: nowe orange go | orange

w sumie: 11
  • 1

    1.  2013-07-25 14:50:55

    Niedawno usunęli promocję Minuty Non-stop by wprowadzić kolejną prawie identyczną, tylko ważności zmienione i więcej minut w przypadku niższych doładowań.

  • 3

    2. ~abcc  2013-07-25 15:29:03  host: public-gprs164841.centertel.pl

    ale i tak w go stawki zaporowe sa i sie nie oplaca

  • 0

    3.  2013-07-25 15:42:19

    Fajnie, znów coś dla mnie, hehe * Biotyt, chyba coś pokręciłeś :-D jakie inne terminy ważności??? Takie same! Dodali tylko jeden problem: tamte minuty same wpadały, a teraz nie ma tak łatwo, bo każą SMS wysłać, grrr...!

  • 0

    4. ~Lord  2013-07-25 16:17:51  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    'panowie mamy słabe wyniki finansowe itd dajcie promo że za doładowania dostaną minuty a i tak zarobimy bo minuta wyjdzie ok 19gr a mtry to 4gr także damy rade' ;)

  • -1

    5. ~  2013-07-25 16:40:37  host: public-gprs514578.centertel.pl

    daja za darmo to placza ;d zaplaccie 1gr to bedziecie zadowoleni, mozna smialo pisac do bok :) ps uzywam orange tylko do neta 6GB za zeta do rozmow mam t-mobile i plusa gdzie jakosc jest na poziomie nie jak w play trzeszczy syczy i pierdzi

  • 1

    6. ~Ty  2013-07-25 17:46:13  host: v49-13.opera-mini.net

    Bo powstało nju to trzeba naciągnąc innych żeby mieć na dopłacanie do oferty. Kolega kupił to nju to co mi gadał to w 3 dni tyle się wygadał że w innej sieci musiał by 45zł zapłacić. A do końca miesiąc daleko.

  • 0

    8. ~Ty  2013-07-25 17:59:07  host: v49-13.opera-mini.net

    To już lepiej wychodzi play mini max. Za 29zł mam no limit miesiąc. W rozmowach. Zawsze to mogę odrzucać znajomych z orange i ja dzwonić do nich. Oni mają drogo a ja swobodę będąc w play. Nie mam play ale sposób dobry.

  • 0

    9. ~Big B  2013-07-25 20:37:33  host: r2.limes.com.pl

    Zawsze lepsze to niż nic, średnia ta promocja, dobra dla tych co często doładowują

  • 0

    10. ~otik  2013-07-27 16:12:50  host: 86.58.176.86

    a czemu z orange do paly maja drogo?przeciez stawka sie zrownala i wynosi 29groszy za minute

  • 0

    11. ~Misiek  2013-07-28 23:31:42  host: 87-207-209-207.dynamic.chello.pl

    @10 - nie na darmo Orange nazywają Wredniak.

  • 0

    12. ~  2013-07-29 06:24:35  host: v21-05.opera-mini.net

    10 tak, zrównała, nie jest już drogo do pleja z orange .

Dodaj swoją opinię