Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Ekstra minuty za doładowania" w TakTaku

"Ekstra minuty za doładowania" w TakTaku

WitekT 9 Listopada 2007 18:23

0 0

Od 12. listopada w TakTaku i TakTak Fonie zostanie wprowadzona nowa promocja, która premiować będzie tych użytkowników, którzy systematycznie doładowują konto.

W ramach oferty, użytkownicy TakTaka i TakTak Fona będą otrzymywali Ekstra Minuty w zamian za systematyczne uzupełnienie konta kwotą minimum 25 zł. Wartość premii to 10 minut do sieci Era i do sieci stacjonarnych wymiennych na 40 SMS-ów do sieci Era z terminem wykorzystania 7 dni.

Aktywacja oferty Ekstra Minuty po doładowaniu odbywa się w momencie jednorazowego doładowania konta kwotą minimum 25 zł. Warunkiem przyznania premii w postaci Ekstra Minut jest uzupełnienie konta kwotą minimum 25 zł w ciągu 21 dni od daty aktywacji oferty.

Jeżeli użytkownik uzyska promocyjne minuty i SMS-y z terminem ich ważności, posiadając na koncie inne niewykorzystane minuty i SMS-y z terminem ich ważności, wówczas liczba zgromadzonych minut i SMS-ów sumuje się, a data ich ważności jest wydłużana o kolejne 7 dni lub pozostaje bez zmian, jeśli data ważności poprzednio zgromadzonych jednostek była dłuższa niż 7 dni.




Maksymalna liczba zgromadzonych na koncie minut i SMS-ów w ramach premii nie może być większa niż 1500. Klient ma możliwość sprawdzenia ilości posiadanych minut i SMS-ów w ramach premii. Użytkownik ma możliwość sprawdzenia ilości posiadanych minut i SMS-ów w ramach premii poprzez kod *103*3#. Informacja będzie podawana w zaokrągleniu do pełnej minuty.

Premia Promocyjna zostanie dodana do konta użytkownika w ciągu maksymalnie 7 dni od spełnienia warunku jej otrzymania. W przypadku użytkowników korzystających w momencie uzupełnienia konta z roamingu, opóźnienie w dodaniu premii do konta może trwać do 14 dni.

Promocja trwa do 31. października 2008 roku.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 173
  • 0

    154. ~anonymouse  2007-11-20 19:36:22  host: mail23.anonymouse.org

    Tobie coś zabrali? Bo mnie nie :) ja jestem bardzo zadowolony z jakości usług Tak taka. Jak się nie podoba - Plajta chętnie przyjmuje takich wiecznie niezadowolonych ze wszystkiego.

  • 0

    155. ~Bartek  2007-11-20 21:24:17  host: gdn114.internetdsl.tpnet.pl

    Ja mam TT i jestem zadowolony!

  • 0

    156. ~turin12  2007-11-21 12:29:28  host: user2-135.satfilm.net.pl

    149. ~borek--->przenies numer play to kosztuje 50zl przy czym dostajesz odrazu na konto 30zl

  • 0

    157. ~  2007-11-21 22:16:47  host: 217.153.221.162

    niech sobie wsadzą te 10min ku...wa jestem w TT od 99roku Już dawno min do wszystkich powinna kosztować 1 gr o smsach nie wspomne

  • 0

    158.  2007-11-22 18:20:41

    minuta za 1 grosz? A smsy może za darmo? A może powinni Ci płacić? Ja mogę zrozumieć, że stawki Ci nie odpowiadają. Ale to nie zwalnia z myślenia i racjonalności.

  • 0

    159. ~wańka  2007-11-22 18:35:37  host: echo931.server4you.de

    Marudzicie, bo jesteście w jakiejś Playcie i nic nie macie, a my w Tak taku mamy możliwość doładowywania super kaski. zazdrościcie nam :)

  • 0

    160. ~kim  2007-11-22 19:07:37  host: sd-3573.dedibox.fr

    O! Polacy zawsze mają o czym narzekać. Robią wam promocje a wy narzekacie. Wstydzcie się!

  • 0

    161. ~  2007-11-22 19:11:37  host: 69.13.8.97

    HA HA HA. I niech się Play schowa!

  • 0

    162. ~bestia  2007-11-27 22:01:19  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    dobra promocja, jasne zasady, 10 minut piechota nie chodzi:D

  • 0

    163. ~kurzajka  2007-11-28 11:11:47  host: ip-213-17-131-220.netia.com.pl

    no jasne w ogole powinni nam doplacac za uzywanie tak-taka;) moim zdaniem to dobra oferta, nic tylko korzystac...a niezadowoleni zawsze sie znajda:(

  • 0

    164. ~mata_harri  2007-12-03 14:05:31  host: cie164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mam Tak-taka od kilku lat i nie narzekam bynajmniej. A nowa promocja jak promocja. Jasne, ze by sie chcialo wiecej i wiecej, ale i tak fajnie, ze cos daja extra, zwlaszcza ze 40 smsow to wcale nie tak malo!!!!

  • 0

    165. ~związany z TT od 7 lat  2007-12-11 18:49:09  host: aaf203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    PYTANIE: mam pełno darmowych minut/smsów i teraz które będą najpierw wykorzystywane - te 7-dniowe czy te co mam bezterminowe?

  • 0

    166. ~  2007-12-11 21:53:30  host: ebd130.internetdsl.tpnet.pl

    wydaje mi się że te 7-dniowe

  • 0

    167. ~bennemann  2007-12-28 19:03:53  host: host-81-190-125-254.szczecin.mm.pl

    NIE MA CO NARZEKAC JEST DOBRZE A SKAKANIE Z KWIATKA NA KWIATEK TYLKO PODWAJA KOSZTY!!!

  • 0

    168. ~balbinka  2008-01-03 18:40:40  host: chz124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Aktywowalam sobie te promocje i uwazam, ze jest w porzadku. Lepiej miec dodatkowe minuty niz nie miec ;)

  • 0

    169. ~b  2008-01-09 15:08:56  host: cin151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mi tez sie wydaje ze nie ma sensu czesto zmieniac operatorow. my ze znajomymi trzymamy sie taktaka.

  • 0

    170. ~jenny  2008-01-11 16:31:11  host: cjs252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    taktak gora! :)) ja korzystam z Ekstra Minut i sadze, ze to fajna promocja!!

  • 0

    171. ~y?  2008-01-16 14:07:17  host: cxm106.internetdsl.tpnet.pl

    A gdzie podział się mega pakiet? A gdzie po2jne doładowanie? Realnie brak powyższych BARDZO wydatnie zwiększa średni koszt minuty w TT! A w zamian co? 10 min na 50 PLN ? Toż to nawet nędza nie jest!

  • 0

    172. ~simplus  2008-02-03 08:29:59  host: netb4.i24h.pl

    Popatrzcie na simplusa teraz 200minut w sieci od 16 do 8 rano i całe wekeendy a i jeszcze na stacjonarne,to jest promocja za doładowanie 50zł z jednym numerem za darmo to jest to......

  • 0

    173. ~BeyBe  2009-03-29 15:33:52  host: agd52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A Zna Ktos Jakis Fajny Kod Na Darmowe Min. I Sms Do Wszystkich Sieci....;);););)

Dodaj swoją opinię