Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ekstra Bonus w Sami Swoi za staż

Ekstra Bonus w Sami Swoi za staż

sirmark 11 Sierpnia 2009 15:22

0 0

Użytkownikom Sami Swoi z długim stażem przyznano bezpłatny pakiet minut w promocji Ekstra Bonus w Sami Swoi.

W dniach od 5 do 12 sierpnia otrzymują bezpłatne minuty - 15 lub 20 minut - do wykorzystania na połączenia w Sami Swoi oraz na połączenia do krajowych sieci stacjonarnych.
Bonus w postaci 20 minut jest przeznaczony dla wszystkich aktywnych klientów ze stażem w sieci Sami Swoi powyżej 1 roku. Natomiast Bonus 15 minut jest adresowany do klientów ze stażem poniżej 1 roku i w ocenie operatora nie są w grupie klientów często zmieniających sieć.




Ważność pakietu wynosi 30 dni, a informacje o nim można sprawdzić kodem *121#.

Źródło tekstu: Sami Swoi, wł     

Dodaj do:
w sumie: 62
  • 0

    43.  2009-08-11 20:20:21

    A tak bidaku musisz się męczyć w tym Plusie. ;-D

  • 0

    44. ~x  2009-08-11 20:26:34  host: 213.25.4.254

    Sieć Sami Swoi to sieć dla ludzi ze wsi, sama nazwa na to wskazuje - Sami Swoi jak nazwa filmu) którego zresztą nie oglądałem ale widziałem reklamy i dla takich ludzi jest ta oferta. Oni się nie znają na tym, więc dadzą się wkręcić bo skoro już mają te karty sim i z nich korzystają to nie myślą o zmianie. Tacy ludzie nie czytają takich serwisów jak telepolis.

  • 0

    45.  2009-08-11 20:28:01

    Demon, musisz wejść na stronkę plusa i wysłać sobie na telefon automatyczną konfigurację punktów dostępowych INTERNET, WAP, VIDEO i MMS.

  • 0

    46. ~x  2009-08-11 20:29:52  host: 213.25.4.254

    Dlatego nie ma co wyśmiewać takich ludzi w komentarzach bo oni nawet nie wiedzą, że takie komentarze istnieją i w życiu ich nie czytali. Sieć Sami Swoi poprostu wykorzystuje nieświadomość takich ludzi. Sam kiedyś byłem zainteresowany tą siecią bo niby mają 24 grosze do sieci i na stacjonarne ale jak zapytałem konsultanta/ke (już niepamiętam) na infolini czy sieć to też jest sieć Plus to odpowiedział/a, że nie i już w tym momencie oferta tej sieci przestała mnie interesować. Jeśli ta sieć nie rozszerzy pojęcia "sieci" na sieć Plus to po woli zacznie przestawać istnieć.

  • 0

    47. ~miki  2009-08-11 20:30:01  host: user-89-108-243-127.mobile.playmobile.pl

    Ile u nich jest rozmowa poza siec ?

  • 0

    48.  2009-08-11 20:31:05

    Wow, a ze stawką poza sieć co? Nadal blisko 70gr/min?

  • 0

    49. ~x  2009-08-11 20:32:09  host: 213.25.4.254

    A o Play ludzie, którzy są targetem sieci Sami Swoi nigdy nie słyszeli i Play-a na oczy nie widzieli, a reklam telewizyjnych Play poprostu nie rozumieją. Nieświadomość takiego targetu daje przewage sieci Sami Swoi na długie lata.

  • 0

    50. ~x  2009-08-11 20:33:52  host: 213.25.4.254

    47, 48 - nie wiem ile jest poza sieć w Samych Swoich bo tak jak pisałem jak dowiedziałem się, że sieć Plus to nie jest sieć w pojęciu Samych Swoich to już oferta tej sieci przestała mnie interesować i od tamtej pory ta sieć dla mnie nie istnieje. Jeszcze raz powtórze - ciemnota ludzi do których Sami Swoi adresuje oferte daje tej sieci przewage na lata.

  • 0

    51. ~Tomek  2009-08-11 20:37:20  host: public59756.xdsl.centertel.pl

    poza sieć "tylko" 66 gr/min. Cennik chyba nie zmieniany od staru tej sieci.

  • 0

    52.  2009-08-11 20:39:17

    Nie czytają takich serwisów, nie wiedzą ile płacą za minutę. Wiedzą jak doładowac konto za 20 zł i jak dzwonić. Żałosne

  • 0

    53. ~misiek  2009-08-11 20:40:05  host: 94.254.138.66

    Kiedyś jak nie było playa to samiswoi mieli najtańszy roaming. Teraz jeszce mają tańszy roaming od simplusa.

  • 0

    54. ~czesiek  2009-08-11 20:42:42  host: public11427.xdsl.centertel.pl

    Człowiek (a może zespół), który kieruje "promocjami" w sami swoi to musi być wielki strateg, mózg nie od parady. W jezyku cywilizowanych ludzi nie ma słów którymi możnaby określić tę degrengoladę. Moim zdaniem oznacza to, że całkiem niedługo ss zostana zlikwidowani, tzn. wcieleni na starych zasadach do simplusa, albo też zaprezentuja taką ofertę jak wtedy, gdy bez żadnych pakietów, promocji dali do stacjonarnych 24gr a do innych 72 gr za min. Pozostali mieli wtedy coś około 1.20 zł za min, w orange 80gr. Boże kiedy to było, chyba z 6, 7 lat temu...; no comments, powiedz sami swoi, a tu wieki mówią. Jednym słowem, oczekuję, że zaskoczą tak jak "wieki" temu i dadzą np. 15 gr za min do wszystkich, a za smsa 10gr.

  • 0

    55. ~op  2009-08-11 20:49:32  host: 77-254-148-124.adsl.inetia.pl

    proszę mnie tu nie obrażać ja miałem sami swoi i na początku oferta była interesująca cenowo, najniższy miesięczny koszt utrzymania połączeń wychodzących i darmowe rozmowy z wybranym numerem za 5 zł miałem ss ponad rok ale to było 4 lata temu a cennik się nie zmienił :)

  • 0

    56.  2009-08-11 21:06:01

    czesiu (54) - ale w ostatnim zdaniu mnie rozśmieszyłeś. ;-)

  • 0

    57. ~rolnik  2009-08-11 21:43:22  host: apn-77-115-73-240.dynamic.gprs.plus.pl

    A my na wsi slyszeli o telepolis slyszeli... jeszcze ino nie potrafim na klawiaturze rzy zrobic i ci ale dajta nam czas i ot co

  • 0

    58. ~  2009-08-11 21:54:04  host: apn-77-115-73-240.dynamic.gprs.plus.pl

    aaa iplus internet jest wszedzie nawet w oborze

  • 0

    59.  2009-08-11 22:35:49

    Napiszę coś w stylu Onetu i ich komentujących. Marna prowokacja, bo żadna sieć nie ma super zasięgu.

  • 0

    60. ~darek  2009-08-11 22:45:17  host: chello084010019038.chello.pl

    Ja kiedyś na początku kupowałem na Allegro po 10 - 20 starterów Sami Swoi w cenie około 45 % ceny detalicznej (jeszcze były po 16 złotych) i wydzwaniałem je do stacjonarnych. Teraz to samo robię, ale przy pomocy Playa. Pamiętam też na początku darmowe rozmowy z jednym numerem (chyba 30 minut na dobę). Kupiłem wtedy 2 startery - ojciec szedł na parę dni do szpitala i mama gadała z nim za free. Potem skasowali darmówki, a startery po wydzwonieniu wylądowały w kiblu. A szczerze powiedziawszy to od tego czasu widziałem dosłownie 2 czy 3 ogłoszenia w gazecie, Internecie itd. itp., gdzie byłby podany telefon kontaktowy w SamiSwoi (885 lub 887). Może ktoś z tego dzwonił tak jak ja, ale żeby mieć to na stałe jako swój numer to wioska. Nazwa i cała otoczka marketingowa powodowała, że mieć numer w SamiSwoi to jak napisałem wiocha, bardacha, wstyd, wieśniactwo itd. Niestety... Pozdrawiam !

  • 0

    61. ~mirekb  2009-08-11 22:56:06  host: inet20909nc-2.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    wejscie ss bylo odpowiedzial polkomtel na heyah tak w sumie(ze niby konkurencja) a orange nazwy pop nie ruszał.od wejscia ss polkomtel swiadomie obciął zapis z cenników/promocji "i stacjonarne" z wiekszosci ofert abo/prepaid..dzis okazuje sie co to ftr i mtr..niezłe jest to ze majac tzw"równe taryfy" mamy olbrzymia roznice w cenie(bez i tak czasowych pakietów)na stacjo.jak sie okazuje az tak wiele osób na stacjo az tyle nie dzwoni-wiadomo komórka to juz standard.powodszenia ss..pad platformy od stycznia do marca w 2006 to juz historia gsm w Polsce

  • 0

    62. ~wosq  2009-08-12 10:27:00  host: 188.33.105.235

    Śmiech na sali.

Dodaj swoją opinię