Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ekskluzywna Nokia w nieekskluzywnej cenie

Ekskluzywna Nokia w nieekskluzywnej cenie

Q! 10 Grudnia 2009 16:53

0 0

6700 gold Nokia zaprezentowała ekskluzywną wersję swojego modelu 6700 Classic - Gold Edition. Jednak mimo swojej "drogiej" nazwy, wersja ta będzie znacznie bardziej dostępna, od poprzednich ekskluzywnych propozycji tego producenta.

Obudowa Nokii 6700 Classic Gold Edition została wykonana z nierdzewnego metalu i pokryta 18-karatowym złotem. Dodatkowo, w jej wnętrzu znalazły się specjalnie zaprojektowane tapety, które mają współgrać z wyglądem telefonu.

Aby podkreślić jego wyjątkowość, w komplecie znalazły się dodatkowe akcesoria. Oprócz pokrowca i smyczy wykonanych z naturalnej skóry, znajdziemy tu również kartę pamięci o pojemności 8 GB.




Pozostałe możliwości telefonu są takie same, jak jego wersji "masowej". Znajdziemy tu zatem ekran TFT o przekątnej 2,2 cala i rozdzielczości QVGA (240 x 320 pikseli), potrafiący wyświetlić 16 mln kolorów. Aparat z diodą LED i autofokusem o rozdzielczości 5 Mpix, transmisja danych w technologii HSDPA (10 Mb/s) oraz moduł AGPS to kolejne zalety tego urządzenia. Więcej o Nokii 6700 pisaliśmy w tej wiadomości.

Cena luksusowej wersji 6700 będzie mniej luksusowa, niż jej nazwa. Aby stać się jej posiadaczem, wystarczyć będzie wydatek około 370 euro. Będzie można to uczynić w I kwartale 2010 roku, kiedy telefon ten pojawi się na wybranych rynkach.

Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1.  2009-12-10 17:04:50

    Nie trzeba być szejkiem,aby mieć tę Nokię.

  • 0

    2.  2009-12-10 17:06:44

    nie wiem kim trzeba być żeby to "coś" kupić

  • 0

    3.  2009-12-10 17:13:04

    wygląda bajecznie chociaż nie lubie nokii.

  • 0

    4.  2009-12-10 17:30:20

    Wolałbym srebro lub białe złoto.

  • 0

    5. ~  2009-12-10 17:30:31  host: v11-12.opera-mini.net

    Adrianet a kogo to obchodzi kogo ty lubisz czy nie lubisz.lol.

  • 0

    6. ~paranoia  2009-12-10 18:45:42  host: v06-10.opera-mini.net

    dostepne sa dwie wersje: caly zloty i zloto-bialy i to wlasnie ta wersja najladniej wyglada.

  • 0

    7. ~denis  2009-12-10 19:18:06  host: 188.33.113.27

    już widzę oczami wyobraźni te piękne rysy i otarcia po miesięcznym użytkowaniu na obudowie pokrytej 0,0000000001-milimetrową warstwą złota.

  • 0

    8. ~  2009-12-10 20:04:53  host: chello087207210091.chello.pl

    Łoj! Jaka śliczno!

  • 0

    9. ~Bartosz  2009-12-10 20:29:59  host: 94.75.121.51

    Telefon jest naprawde łądny,szkoda ze to złotko moze sie szybko zetszec :(

  • 0

    10. ~kokoszka  2009-12-10 21:06:49  host: dynamic-87-105-237-13.ssp.dialog.net.pl

    Wygląda jak tani pozłacany chłam :) nie popisali się designerzy z nokii

  • 0

    11. ~a  2009-12-11 00:07:23  host: nat-w3.e-net.pl

    9: Nie ma takiego slowa jak "zetszec". Niestey. Jak jestes Polakiem to powienies znac jezyk polski. Wstyd.

  • 0

    12. ~  2009-12-11 00:13:05  host: 94.254.168.172

    A ja sobie kupiłem nie tak ekskluzywną Nokie E55 i jestem w ciężkim szoku bo bateria już mi szósty dzień trzyma i ma jeszcze trzy kreski. Jestem bardzo zadowolony bo wszystko co do tej pory zdążyłem przetestować śmiga wzorowo, E55 to świetny telefon no i ma wygląd telefonu z najwyższej półki.

  • 0

    13. ~sas  2009-12-11 01:41:38  host: chello089076193057.chello.pl

    wole 8800 carbon

  • 0

    14. ~czarn  2009-12-11 13:50:13  host: 85-222-19-42.home.aster.pl

    zlota? nokia? brrr... no nie wiem, prawda mowia "tastes differ".. ja nadal pozostaje wierny marce Samsung http://www.orange.pl/klienci_biz/telefony/samsung/samsung_omnia_ hd (dotykowy ekran, wbudowana pamięć 8 GB,WiFi, Nawigacja Orange, GPS)

  • 0

    15.  2009-12-11 16:58:48

    5: chodzi o to że ta nokia musi byc naprawde piekna jezeli podoba sie komuś kto nie lubi żadnych nokii.

  • 0

    16. ~  2009-12-17 08:58:55  host: 212-102-17-130.adsl.inetia.pl

    Telefon mi sie podoba. Tyle tylko, ze nie jest on na polskie warunki - po wyjeciu go z kieszeni ryzykujemy zdrowiem, a nawet zyciem... Warstwa zlota pewnie cieniutka, oj bardzo cieniutka, i szybko telefon zacznie sie rysowac. Z reszta w swoim czasie bedzie mozna poczytac opinie uzytkownikow tego telefonu. Poza tym uwazam, ze jest to telefon dla nowobogackich, ktorzy chca sie dowartosciowac, bo nie stac ich na telefon szejka, ale w koncu przeciez bogaci sa... Krotko mowiac - posiadanie tego telefonu bedzie obciachem.

Dodaj swoją opinię