Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ekrany 5,7 oraz 6,2 cala w Samsungach Galaxy S8?

Ekrany 5,7 oraz 6,2 cala w Samsungach Galaxy S8?

LuiN 9 Listopada 2016 14:58

5 2

Do sieci trafiły doniesienia o większych niż do tej pory ekranach w Samsungach linii Galaxy S. Zamiast 5,1 i 5,5 cala dostaniemy podobno 5,7 i 6,2 cala.

Co chyba najistotniejsze, telefony mają przy tym zachować gabaryty urządzeń z linii S7. A wszystko to za sprawą bezramkowego designu i pochłonięcia niemal całego przedniego ekranu przez ekran - z przyciskiem Home włącznie.

O usunięciu przycisków podekranowych pisały kilka dni temu media technologiczne, powołując się na nieoficjalne źródła w Korei Południowej. Czytnik linii papilarnych miałby według nich być zintegrowany z wyświetlaczem.




Wyższe przekątne ekranów miałyby pomóc firmie w odzyskaniu klientów utraconych przy okazji afery z 5,7-calowymi Note'ami 7.

Zobacz: Galaxy S8 dopiero w kwietniu
Zobacz: Pierwsze testy Galaxy S8 w styczniu

Źródło tekstu: theinvestor, wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung galaxy s8 | samsung

w sumie: 23
  • 4

    4. ~me  2016-11-09 15:22:46  host: 194.114.62.160

    3 Jeśli już, to "JEST NAPISANE"

  • -2

    6. ~Hotelarz  2016-11-09 15:38:12  host: apn-46-215-175-161.dynamic.gprs.plus.pl

    @4, Jak się zadaje pytanie to się odpowiada, nie każdy jest po studiach wybacz. Bardzo mnie ciekawi jaki flagowy telefon łapie najlepiej zasięg, niestety nigdzie nie mogę znaleźć testów czyżby ludzi to wcale nie obchodziło?

  • -2

    7. ~~  2016-11-09 15:39:50  host: eef190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kopiują od Xiaomi Mi Mix.

  • -1

    8. ~Calm7  2016-11-09 16:34:52  host: cpe123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To już patelnia, płyta chodnikowa, bo jak to inaczej nazwać:-D
    Ja jestem zwolennikiem kompaktów.

  • -1

    9. ~Macieq  2016-11-09 16:36:08  host: 212.160.172.84

    Hotelarz, najlepiej łąpią Nokie i Motorole.
    Najgorzej iPhony, a zaraz za nimi leci Samsung :)

  • 0

    10. ~Calm  2016-11-09 16:37:43  host: cpe123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    4). A ja sobie jest napisane komentarz:-D

  • 0

    11.  2016-11-09 17:30:50

    szkoda, że nie większe...

  • 1

    12. ~lol...  2016-11-09 18:05:33  host: public-gprs186727.centertel.pl

    Jeśli gabaryty te same co poprzednio a większy ekran to o co ten ból dupy ? Mi to pasuje jak w 10 strzelił a Note 8 mógłby mieć 6,5 gdyby był wielkości poprzedników .... Eh

  • 1

    13. ~Sk.  2016-11-09 18:17:41  host: d193-205.icpnet.pl

    Obawiam się, że telefony bezramkowe niekoniecznie będą wygodne w użyciu bo bardzo łatwo będzie dotykać wyświetlacza niechcący. Poza tym część klientów chce mieć telefon z funkcjami tabletu, a nie tablet z funkcja,i telefonu, któy można nosić w kieszeni a nie w specjalnym plecaku.

  • 1

    14. ~  2016-11-09 18:37:02  host: amx34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co do zasięgu najnowsze Samsungi wypadają fatalnie.

  • 0

    15.  2016-11-09 18:43:38

    Co do zasięgu w mojej lokalizacji, Samsung na szarym końcu. Sony Z, SonyM ( mamy to z żoną) Huawei,Htc i stare Nokie...... ,,fól zasięg''.

  • 0

    16.  2016-11-09 18:44:45

    @14 dla mnie każdy telefon Samsunga jest fatalny pod względem zasięgu. Mam zastępczy s3+i chowa się z Sony Z.

  • 0

    17. ~  2016-11-09 18:49:46  host: chaos.tpnet.pl

    13. Akurat to mały problem. Przy brzegach wyświetlacza można ustawić większą bezwładność i digitizer nie będzie tak łatwo reagować na przypadkowe dotknięcia.

  • 0

    18. ~Zen  2016-11-09 20:38:32  host: public-gprs387569.centertel.pl

    @1 - To 7 czy 6 tyś? Jedno zaprzecza drugiemu.

  • -1

    19.  2016-11-09 21:16:15

    serio? 5,7 cala? ok dobra... fajnie się na takim dużym ekaranie przegląda strony i ogląda filmy ale użytkowanie tego na codzień będzie koszmarem bo do kieszeni na pewno się nie zmieści

  • 0

    20. ~Zen  2016-11-09 21:50:13  host: public-gprs391260.centertel.pl

    @19- Umiesz czytać? Ekran ten ma się mieścić w słuchawce wielkości obecnego S7.

  • 0

    21.  2016-11-09 21:51:27

    Takie przekątne to już gruba przesada. Nawet kosztem ramek telefon będzie za duży. 5,3' to maksimum, które mogę zaakceptować. Ramki i przyciski fizyczne też są potrzebne. Musi nyć jakieś minimum ergonomii.

  • 0

    22. ~  2016-11-09 22:15:38  host: host-176-221-123-35.dynamic.mm.pl

    "Zamiast 5,1 i 5,5 cala dostaniemy podobno 5,7 i 6,2 cala." - uwielbiam plotki w serwisie informacyjnym... Czy może pseudoinformacyjnym.
    Jedynym rzetelnym dziennikarzem wydaje się tu WitekT.

  • 0

    23. ~Darek  2016-11-10 12:11:17  host: apn-37-249-4-112.dynamic.gprs.plus.pl

    W mojej ocenie to ruch w dobrym kierunku. Tylko trzeba uważać żeby nie przesadzić :)

Dodaj swoją opinię