Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości EISA nagrodziła Nokię N93

EISA nagrodziła Nokię N93

WitekT 18 Sierpnia 2006 17:04

0 0

nokia n93Nokia poinformowała, że jej najnowszy smartfon – Nokia N93 – został uznany w rankingu EISA za europejski telefon multimedialny 2006–2007.

EISA (ang. European Imaging and Sound Association) to największe w Europie stowarzyszenie czasopism o tematyce audiowizualnej. Nagroda ta jest kolejnym branżowym wyróżnieniem przyznanym firmie Nokia za jej nieustający wkład w rozwój rynku fotografii mobilnej.

Stowarzyszenie EISA doceniło jakość zdjęć oraz filmów rejestrowanych za pomocą smartfona Nokia N93. Zwrócono też uwagę na bogate opcje internetowe i łączności, nazywając nowe urządzenie idealnym przykładem komputera multimedialnego, który bez trudu mieści się w dłoni. Jurorzy uznali, że godne wyróżnienia są zwłaszcza oferowane przez aparat możliwości edycji wideo i drukowania, a także cyfrowy odtwarzacz muzyczny.
Wyróżnienie przyznane przez stowarzyszenie EISA dla rozwiązań firmy Nokia w zakresie fotografii mobilnej już drugi rok z rzędu to dla nas prawdziwy zaszczyt. Nokia N93 to zupełnie nowe rozwiązanie w dziedzinie fotografii mobilnej. Użytkownicy mogą korzystać nie tylko z wyjątkowych funkcji łączności, komunikacji i rozrywki typowych dla komputera multimedialnego, ale również z osobistego aparatu fotograficznego i możliwości nagrywania filmów — powiedział Satu Ehrnrooth, szef zespołu ds. aparatów Nokia Nseries w dziale Multimediów firmy Nokia.

EISA jest największym w Europie stowarzyszeniem czasopism. Zrzesza ono 52 magazyny z 18 krajów, których publikacje ujmują tematy związane ze sprzętem audio i wideo, mobilnymi urządzeniami elektronicznymi oraz sprzętem fotograficznym. W czerwcu przedstawiciele pism zrzeszonych w EISA spotkali się w celu przyznania europejskich nagród. Grupa jurorów co roku wybiera najlepsze urządzenia w różnych kategoriach, spośród nowości wprowadzonych na rynek w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~scyzryk  2006-08-19 20:21:52  host: cjm14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bardoz dobry telefon :-)
    zasluzyl na to

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-170-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet