Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości EDGE w liczbach

EDGE w liczbach

WitekT 31 Sierpnia 2005 11:48

0 0
Najnowszy raport Global mobile Suppliers Association (GSA) stwierdza, że na świecie jest obecnie 96 sieci GSM w 60 krajach obsługujących technologię EDGE. To trzy razy więcej niż rok wcześniej.

153 operatorów w 85 krajach już podpisało stosowne kontrakty na rozbudowę sieci - w zeszłym roku było to 103 operatorów w 64 krajach.

Na rynku dostępne są 143 terminale od 23 producentów, które wspierają EDGE. Ponad 110 z nich pojawiło się na rynku w ciągu ostatniego roku.

GSA podało również, że 48 operatorów zarządza siecią EDGE/GSM bądź jest w trakcie takich testów.


Źródło tekstu: Cellular News, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet