Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości easyCALL - rozmowy internetowe z własnym numerem

easyCALL - rozmowy internetowe z własnym numerem

WitekT 30 Listopada 2004 15:12

0 0
22 listopada, firma NEUTRON-IT - operator sieci telefonii internetowej easyCALL - jako pierwsza na polskim rynku zaczęła oferować numerację umożliwiającą wykonywanie połączeń z telefonów na komunikator internetowy.

Koszt połączenia na telefon na terenie Polski z komunikatora internetowego z przydzielonym numerem jest zawsze taki sam, nawet przy połączeniach zza granicy. Może to być więc atrakcyjne rozwiązanie dla Polaków przebywających za granicą i pragnących komunikować się ze znajomymi w kraju po kosztach rozmowy lokalnej.

W tej chwili oferowane są numery siedmiocyfrowe w strefie warszawskiej. Do końca tego roku będą również dostępne numery w strefie gdańskiej, a w ciągu najbliższych miesięcy w kolejnych strefach na terenie Polski.

Koszt numeru telefonicznego ustalono na poziomie 5 zł rocznie. Numer można zamówić na stronie www.easycall.pl.


Źródło tekstu: Media Run     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-83-221.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet