Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Eastick i Pospieszyński jadą do Klewek"

"Eastick i Pospieszyński jadą do Klewek"

WitekT 27 Listopada 2005 22:43

1 0

Wojny prasowej między "starym" i "nowym" zarządem ciąg dalszy. Witold Pasek, rzecznik prasowy "nowego" zarządu PTC, oficjalnie wypowiedział się w kwestii środków pirotechnicznych w siedzibie PTC, o których pisano na stronie internetowej "starego" zarządu.

Oficjalna treść stanowiska:

EASTICK I POSPIESZYŃSKI JADĄ DO KLEWEK

CZYLI

BOMBY W BUDYNKU PTC

- OŚWIADCZENIE RZECZNIKA PTC

W SPRAWIE

RZEKOMEGO ZASTAWIENIA "PUŁAPEK PIROTECHNICZNYCH" W SIEDZIBIE SPÓŁKI

24 listopada 2005 roku na stronie internetowej firmowanej przez panów Easticka i Pospieszyńskiego, byłych członków zarządu Polskiej Telefonii Cyfrowej (i używającej bezprawnie tej zastrzeżonej nazwy Spółki) pojawiła się informacja, iż "ochroniarze [strzegący budynku PTC - dop. W.P.], oprócz tworzenia specyficznej atmosfery pracy, zastawili szereg pułapek pirotechnicznych wewnątrz budynku".




Używanie tego typu jarmarcznych (i przy okazji nieprawdziwych) "argumentów" do rozwiązywania sporu prawnego między udziałowcami firmy o wartości miliardów euro świadczy o głębokiej niedojrzałości i "niestabilności" emocjonalnej (żeby użyć najbardziej delikatnego określenia) panów Easticka i Pospieszyńskiego. Ponieważ w okresie przed dyscyplinarnym zwolnieniem z PTC panowie ci przechodzili regularne badania wymagane przez kodeks pracy można przyjąć, że dolegliwości te rozwinęły się już po wyrzuceniu ich z Ery i wiążą się zapewne ze stresem spowodowanym strachem przed ujawnieniem faktu zaciągania w ostatnim czasie przez panów Easticka i Pospieszyńskiego - nielegalnie i z naruszeniem zasad reprezentacji Spółki - zobowiązań (rzekomo) w imieniu PTC.

Ponadto podanie publicznie fałszywej informacji o podłożeniu "pułapek pirotecznicznych" w miejscu publicznym mogło wywołać panikę; a - co za tym idzie - sprowadzić niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia na pracowników PTC i innych biur znajdujacych się w tym samym budynku. Jest to czyn karalny. W związku z tym zmuszony jestem - choć dementowanie absurdalnych oskarżeń o zakładanie w siedzibie PTC "pułapek pirotechnicznych" uważam nieomal za uwłaczające powadze Spółki - oświadczyć co następuje:

1. Budynek Ery NIE jest zaminowany.

2. Management Spółki NIE jest szkolony przez Talibów w Klewkach.

3. W budżecie PTC na rok bieżący NIE zaplanowano zakupów zarazków wąglika.

Chciałem jedynie dodać - bo wiedza ta może mieć istotne znaczenie dla autorów sensacyjnych doniesień o zaminowaniu gmachu Ochota Office Park i fachowców od tzw. czarnego PR-u z zatrudnionej przez nich agencji PR, która zajmuje się rozpowszechnianiem tego typu "informacji" - że do psychiatry nie potrzeba, wg. aktualnych przepisów, skierowania od lekarza rodzinnego.

Witold Pasek

Rzecznik Prasowy PTC

Źródło tekstu: PTC     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2005-11-27 23:18:53

    ale jaja :D ;) ...robi sie coraz ciekawiej ;))

  • 0

    4. ~zofia  2005-11-27 23:31:19  host: gate.malnet.pl

    Ja nie mogę....co za język co za styl!Brawo PTC!
    To wyznacza nowe standarty w telekomunkacji i nowe pola do dyskusji!
    Monthy Pyton się chowa przy was i nawet moje pisma na tym polu pozostają w tyle:)
    To chyba jakiś żart ze strony Pana Paska bo nie wierzę, że niezależnie od sytuacji jest to oficjalne pismo z firmy PTC?

  • 0

    5. ~ajpiotrowski  2005-11-27 23:36:26  host: dpa127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zajefajna ta era-straszno i smieszno i jak mawia mmoj kumpel: jeb.. dramatyzmem;-))) przy takim stylu polemiki i pr to plusacki kabaret mumio wysiada! brawo era pod rzadami solorzo-niemcow siegnela dna - lider farsy i groteski;-)))

  • 0

    6. ~zofia  2005-11-27 23:56:16  host: gate.malnet.pl

    WitekT: mam nadzieję, że to nie kaczka dziennikarska?:)
    Rano wszystkie gazety to wydrukują jeśli taki komunikat się ukazał..
    Chyba zatracili instynkt samozachowawczy.

  • 0

    7.  2005-11-27 23:59:09

    zofia: sam zastanawiałem się w momencie, kiedy tę wiadomość dostałem. ;) No ale nic nie wskazuje na to, że to jest podpucha. ;)

  • 0

    8. ~zofia  2005-11-28 00:12:12  host: gate.malnet.pl

    Sparaliżują firmę jak nic a szkoda...
    Wyznają zasadę: " nie jesteś dobry w negocjacjach - nie negocjuj, bierz wszystko":)

  • 0

    9.  2005-11-28 00:13:42

    Nie wiem czy sie smiac czy plakac.. oba "rzady" reprezentuja poziom ponizej dna. Wyjdzie na to ze zanim dojda do porozumienia to Era padnie i zamiast marzen o czwartym operatorze bedziemy mieli dwoch!!

  • 0

    10.  2005-11-28 00:15:10

    dokladnie ;) Pan Pasek kabaret Mumio pobil :D ;) no prosze, ile literackiej weny moze byc w biznesman'ach :))))

  • 0

    11. ~  2005-11-28 00:20:12  host: gate.malnet.pl

    Panowie!!! Kto obniża ranking tej wiadomości? Tutaj poniżej 10 nie można zejść:)
    Pan Pasek się obrazi:)!A tyle się gość napocił...a co za emocje! Przebił nawet moją korespondencję z Siemensem i Erą!

  • 0

    12. ~zofia  2005-11-28 00:24:06  host: gate.malnet.pl

    ja się boję czy oni nie napisali tego przy jakiejś niedzielnej kolacji z alkoholem:)
    Oczywiście wykorzystali "Blue Conect" do wysłania:) Albo gęstą sieć hot spotów!

  • 0

    13. ~Huawei  2005-11-28 00:28:43  host: dnm187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Powiem tak - o ja pierdolę!

  • 0

    14.  2005-11-28 00:54:48

    To się nazywa news na dyszkę! ;)

  • 0

    15. ~psp  2005-11-28 01:40:10  host: cjm220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ehhh trzeba miec fantazje ;D
    brawo za celowo przesmiewczy ton rzecznika bo poprzednia wiadomosc o 'zaminowaniu' budynku ptc troszke niepowazna byla

  • 0

    16. ~  2005-11-28 08:00:41  host: external.ciech.waw.pl

    "[...] niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia na pracowników PTC [...]"

    Życie i zdrowie _na_ pracownikach ... ;-)

  • 0

    17. ~lukasm  2005-11-28 08:12:33  host: bxf122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Żałośni są - jedni i drudzy

  • 0

    18. ~wlodek82  2005-11-28 09:41:40  host: host-81-190-133-50.olsztyn.mm.pl

    Idzie o taką kase, że jeszcze nie jedno usłyszymy ;)

  • 0

    19. ~hettman  2005-11-28 14:00:46  host: chello087207092181.chello.pl

    "...bang bang lucky luck..." albo zorra może im jeszcze trzeba co by bronił ucieśniony zarząd.., :)

  • 0

    20. ~hettman  2005-11-28 14:06:52  host: chello087207092181.chello.pl

    na stronie ery jest oświadczenie elektrimu a pod spodem oświadczenie DT -to sie nazywa promocja na święta-DWA RAZY WIĘCEJ(ZARZĄDU)NA MIKOŁAJA !!!! :)))) A POZA TYM OBA ZARZĄDY UŻYWAJĄ TANICH NUMERKÓW-ALE W ERZE DZIAŁAJĄ!

  • 0

    21. ~xxx  2005-11-28 18:18:28  host: azj253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dla kogo ten Wojewódzki pracuje... Jak nic scenariusz do "Gwiezdnych Wojen" "Wojny Światów" i "Pojutrze". Pojutrze to się będzie chyba działo w Erze. A miałem do niej wkrótce przejść ale żebym miał dopłacać do tego cyrku. Ciekawe w jakiej sieci komórkowej mają fony ludzie ze "starego" zarządu :)
    A w Heyah mówili, że nie umieją opowiadać bajek. Ja uważam, że czerwony kapturek został nieźle pobity tymi tekstami i nie robi już żadnego wrażenia.

  • 0

    22. ~Allan  2005-11-28 23:04:47  host: bqy186.neoplus.adsl.tpnet.pl