Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości E90 i P1i w Play także dla prywatnych

E90 i P1i w Play także dla prywatnych

WitekT 29 Listopada 2007 20:21

0 0
Od 30. listopada Play wprowadza do oferty dla klientów prywatnych dwa nowe, zaawansowane telefony, które do tej pory były dostępne tylko w ofercie dla klientów biznesowych.

Dwa telefony, o których mowa, to Nokia E90 i SonyEricsson P1i.

Obniżeniu uległa także cena Motorola KRZR K3 w ofercie biznesowej, w której przy zawarciu umowy na czas określony 24 miesiące klient decydując się na ofertę 300 lub 125 zapłaci 1 zł a przy ofercie 50 - 129 zł.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie abonamentowej i prepaid.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie mix.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie dla biznesu.



Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12. ~  2007-11-29 21:57:21  host: p09-05.opera-mini.net

    Na telix i gsmonline macie cenniki jak tu nie podali

  • 0

    13. ~l3vy  2007-11-29 22:08:39  host: net-pl.3.pl

    co jest z tymi beznadziejnymi reklmami. sorry... to sie powoli robi zenujace :/ ja rozumiem reklamy ale nie w takiej ilosci i nie w takiej formie!! (kiedy nie moge nacisnac "x" :/)

  • 0

    14. ~  2007-11-29 22:13:11  host: oo9.ipartners.pl

    uzywaj adblock plus. swiat bez reklam jest PIEKNY

  • 0

    15.  2007-11-29 22:22:34

    a myślałem ze mi na wzrok się rzuciło

  • 0

    16. ~Timi  2007-11-29 22:41:50  host: cnet-u-252-192.petrus.pl

    MAster !! wszedzie trzeba byc zarejstrowanym aby przyajc i szybko przperowadzic reklamacje ..mozesz wlaczyc bez resjtracji ..ale oni wszedzie Ci to z przyjemnoscia utrudnia .. ;D ps. RE: ADblock plus mowisz ?? ^^

  • 0

    17. ~golfiarz  2007-11-29 22:48:16  host: systemy22.toya.net.pl

    @16 Timi*** firefox+adblock plus+ dobra subskrypcja filtrów (bądź samodzielne dodawanie nowych) i reklam nie oglądasz. Sorry ale reklamodawcy coraz bardziej nachalnie promując produkty ukręcili bat na własną du**.

  • 0

    18.  2007-11-29 22:58:15

    juz poprawilem. po cyferki sie pokrecily

  • 0

    19.  2007-11-29 23:01:43

    Panowie, ja tez reklam nie lubie, ale serwis z czegos czeba utrzymac, A oplat za dostep do tresci przeciez nie stosujemy.

  • 0

    20.  2007-11-29 23:25:13

    Czy juz moge sie smiac drogi Playu ? Cena E90 jest jeszcze bardziej zenujaca, niz w firmowce :)

  • 0

    21. ~m@rio  2007-11-29 23:30:21  host: xdsl-2514.wroclaw.dialog.net.pl

    poraz kolejny play wymiata szkoda tylko ze jeszcze wiele osob jest uprzedzonych i woli bezsensowne pseudopromocje.

  • 0

    22. ~player  2007-11-29 23:56:18  host: abqr153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Można złożyć reklamację jak masz tel na kartę (chodzi o reklamacją zdrapki lub kuponu) bez rejestracji prepaida, ale trzeba wtedy podać (przy składaniu reklamacji) swoje dane, a rejestrować nie trzeba swojego prepaida jak nie chcemy)

  • 0

    23.  2007-11-30 04:45:50

    SirmarK: nie chodzi o reklamy ale o ich nachalność (za długie, za głośne, zbyt często wyświetlane) - ja też stosuję adblock+, a w tv przełączam program lub ściszam głos

  • 0

    24.  2007-11-30 07:42:23

    Cena Motoroli K3 uległa obniżeniu również w ofercie dla indywidualnych i to znacznie, a w newsie piszecie tylko o ofercie biznesowej.

  • 0

    25. ~PU94  2007-11-30 08:11:31  host: ehm82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co do reklam to fakt ostatnio na telepolis zrobilo sie to nachalne. BRW e90 i jej ceny to sorry ale ten fon nie ksoztuje 8stow a 3 kola wielu ludzi moglo by pujsc na dowod wzisc sobie fona za 3 kola ktory kosztuje zeta i pchnac go za 2.7tys no bez przesady . W erze za glupia n6288 w konforcie 80 musialem dac 2 stowy a k800 stal za 400zl

  • 0

    26. ~golfiarz  2007-11-30 08:22:31  host: systemy22.toya.net.pl

    @SirmarK*** dlatego nie zawsze wchodzę na telepolis używając firefoxa. Pod operą nie mam poblokowanych reklam.

  • 0

    27. ~Michał  2007-11-30 12:02:00  host: aan191.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dwie godziny temu przedłużyłem umowe w Plusie (Maxprofit 100) Podszedłem wcześniej do playa i przyglądałem sie ofercie. Zmarzłem wczoraj na basenie i włożyłem polarową kurtkę, piątek to dzień bez krawata- pewnie dlatego sprzedawca nie okazał mi ŻADNEGO zainteresowania. Miałem przy sobie wszystkie papiery i mogłem podpisac dowolną umowe. Nie- to nie.

  • 0

    28.  2007-11-30 12:23:09

    PYTANIE !!! Czy ktos wiedzial ze w mixie play jest inny termin waznosci srodkow na polaczenia wychodzace niz przy doladowaniu PLAY karty ?

  • 0

    29. ~gf  2007-11-30 12:26:27  host: proxy2.anon-online.org

    Od poczatku tak bylo.

  • 0

    30.  2007-11-30 13:22:38

    ***golfiarz: a co to za problem zablokowac flash na stronie ? Albo nawet globalnie ;) (F12 -> wlacz obsluge wtyczek -> off :D) ***PU94: ale wlasnie chodzi o to, zeby cena telefonu byla atrakcyjna :) W planie firmowym Playa za, jakby nie patrzec, 366 zl brutto, sam telefon kosztuje 1199, a powinien kosztowac maximum 499 zl. To nie przyciagnie biznesowej klienteli, uwierz mi :) W Orange ten telefon tez bedzie i bedzie w podobnym planie (OdF 600) w cenie 1,22 brutto. Malutki kontrast, ale jednak ;) Oczywiscie mozna powiedziec, ze to cena telefonu przy przenoszeniu i wzieciu planu srodkowego za 152,5 brutto, ale nie kazdy przenosi numer. Poza tym cena E90 w Playu wydaje sie atrakcyjna TYLKO wtedy, gdy bierzemy plan za 50 zl (acz wtedy nie mozemy wziac rabatu 50 % przez pierwsze 6 miesiecy...!)

  • 0

    31.  2007-11-30 18:40:29

    O ja piernicze, ale ceny E90 i P1i...

Dodaj swoją opinię