Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości E3 - świetlana przyszłość komórkowych gier

E3 - świetlana przyszłość komórkowych gier

WitekT 23 Maja 2005 09:48

0 0
Analitycy branży gier elektronicznych są zgodni, że rynek gier na komórki ma dużą przyszłość. Różnią się tylko w prognozach, jak szybko będzie rósł.

Gry mobilne zaczynają budzić coraz więcej nadziei w branży - napisali analitycy firmy badawczej e-Marketer o zakończonych w ostatni piątek wielkich targach gier i rozrywki elektronicznej E3 (Electronic Entertainment Expo) w Los Angeles. Rzeczywiście - na oko co trzeci z komunikatów prasowych firm uczestniczących w targach dotyczy nowych inicjatyw i przedsięwzięć związanych z grami na komórki...


Źródło tekstu: gazeta.pl     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet