Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości E-Plus chce mieć MVNO

E-Plus chce mieć MVNO

WitekT 8 Grudnia 2004 21:07

0 0
Niemiecki operator E-Plus ogłosił, że planuje sprzedać zapasy w pojemności swojej sieci wirtualnym operatorom w drodze przetargu. Ma to na celu zwiększenie rentowności firmy.

Rozmowy trwają z kilkoma chętnymi, jednak operator nie wykluczył stworzenia własnej marki MVNO.

Kierownictwo E-Plus jest mocno zdeterminowane w zdobywaniu nowych klientów abonamentowych, szczególnie w taryfach biznesowych. Około 49% z 9 mln klientów sieci korzysta z usług prepaid, w zeszłym roku wskaźnik ten wynosił 53%.


Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet