Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości e-pay Łatwe Doładowania

e-pay Łatwe Doładowania

sirmark 1 Kwietnia 2004 05:37

0 0

Era Tak Tak wraz z innymi operatorami telefonii komórkowej i firmą Euronet, uruchomiły usługę elektronicznych uzupełnień pre-paid za pomocą terminali POS (elektronicznych urządzeń obsługujących karty bankowe). Usługa "e-pay Łatwe Doładowania" za pomocą terminali, to kolejne udogodnienie dla użytkowników telefonów na kartę, którzy do tej pory mogli elektronicznie uzupełnić konto w punktach sprzedaży operatorów, w bankomatach, jak również za pomocą SMS-ów lub Intenetu.

Uzupełnienia elektroniczne są zawsze dostępne, a przy tym pozwalają klientom na doładowanie kwotą już od 10, a nawet do 500 zł. (tradycyjne uzupełnianie odbywa się za pomocą papierowych kuponów, o nominałach 20, 50, 100, 150 zł). Era Tak Tak jako jedyny operator oferuje tak szeroki zakres kwoty uzupełnienia konta. Ponadto za pośrednictwem terminali klienci mogą uzupełnić konto dowolnego telefonu.
W sieci Era Tak Tak, elektroniczna forma uzupełniania konta premiowana jest wyższą liczbą dodatkowych SMS-ów lub minut niż uzupełnienia o takiej samej wartości przeprowadzone z wykorzystaniem kuponów papierowych.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-76-247.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet