Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości E-Internets - zapłata na ostatni moment

E-Internets - zapłata na ostatni moment

WitekT 5 Lipca 2005 17:10

0 0

E-Internets uiścił URTiP wszystkie zaległe opłaty za rezerwację i użytkowanie częstotliwości dla sieci radiowego dostępu abonenckiego. Jest to ok. 3,6 mln zł wraz z karnymi odsetkami.

URTiP chciał odebrać E-internets przyznane częstotliwości. Wydał decyzję w tej sprawie, ale nie uprawomocniła się. W poniedziałek podpisałem decyzję cofającą decyzję o cofnięciu rezerwacji częstotliwości dla E-internets - powiedział prezez URTiP Witold Graboś.
E-internets jest jednym z trzech zwycięzców pierwszego przetargu na rezerwację częstotliwości dla sieci radiowego dostępu abonenckiego, które umożliwiają m.in. świadczenie usług radiowego dostępu do sieci. Przetarg został rozstrzygnięty w grudniu. Oprócz E-internets, częstotliwości w przetargu otrzymały: PTC oraz NASK.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~mikemat  2005-07-06 11:46:00  host: pa210.kochcice.sdi.tpnet.pl

    czy to oznacza, ze beda swiadczone komercyjne uslugi dostepu do Internetu ?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-32-164.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet