Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dźwiękowy wyświetlacz

Dźwiękowy wyświetlacz

WitekT 11 Stycznia 2005 00:00

0 0
nttNa rynek japoński trafił – oferowany przez sieć NTT DoCoMo – telefon komórkowy 2G mova N506iS. To pierwszy na świecie aparat, w którym funkcję głośnika pełni ekran.

Niezwykłe rozwiązanie to efekt zastosowania technologii SoundVu firmy NXT. Telefon N506iS robi z niej dwojaki użytek: zarówno podczas rozmów, gdy wystarczy przyłożyć do ucha dowolną część panelu, jak i w trakcie odtwarzania prezentacji multimedialnych.

Inną ciekawą funkcją zintegrowaną w telefonie jest możliwość robienia zdjęć wizytówkom – aparat rozpoznaje wydrukowany na nich tekst i wprowadza dane do książki adresowej.


Źródło tekstu: Cellular News, 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-146-211.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zakaz handlu w niedzielę to dobry pomysł?

Zakaz handlu w niedzielę? Kupujemy w Internecie!

 

Zobacz wynik | Opinie (22)

Archiwum Ankiet