Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dziś znana będzie lista zwalnianych z TP

Dziś znana będzie lista zwalnianych z TP

WitekT 24 Stycznia 2005 10:15

0 0
Do dziś dyrektorzy pionów Telekomunikacji Polskiej mieli wskazać osoby, które zamierzają zwolnić.Nie przyniosły rezultatów ubiegłotygodniowe rozmowy związków zawodowych TP z zarządem o zaniechaniu lub ograniczeniu zaplanowanej na ten rok 13% redukcji etatów w spółce. W 2005 roku - wbrew wcześniejszym zapowiedziom - będzie kontynuowany proces obniżania zatrudnienia. Pracę ma stracić 4 tys. osób, z czego ok. 500 mają stanowić pracownicy przechodzący na emerytury i renty.

Związki zawodowe protestują przeciw zwolnieniom, na koniec miesiąca zapowiadają pikiety.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1. ~  2005-01-24 17:42:00  host: 213.199.218.2

    nio to wywalic emerytow ja chce tam pracowac i miec 25 latek isc na emeryturke z morzliwoscia dorobienia do 800PLn! i 600pln emeryturki!!!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-210-75.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet