Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dziś w nocy utrudnienia w Play

Dziś w nocy utrudnienia w Play

WitekT 11 Marca 2010 12:43

0 0
12. marca od 1:00 do 3:00 użytkownicy prepaidów Play nie będą mogli korzystać z usług, a klienci abonamentowi - wysyłać wiadomości SMS i MMS. Ma to związek ze zwiększaniem pojemności platformy billingowej.

Migracja nie wpłynie na ruch Play Online. Przepraszamy bardzo za wszelkie niedogodności z tym związane - napisał na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik operatora.


Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 130
  • 0

    117. ~venro  2010-03-12 01:27:44  host: 77-254-77-118.adsl.inetia.pl

    SMSy jakos dzialaja w abonamencie na 3G :)

  • 0

    118. ~  2010-03-12 01:28:16  host: t07-13.opera-mini.net

    115: no w kazdym wypadku jak policza to karta traci racje bytu:D nie bede ładowac;)

  • 0

    119. ~Mario88  2010-03-12 03:07:26  host: 94.254.254.64

    a ja miałem neta

  • 0

    120.  2010-03-12 06:05:12

    U mnie wszystko w jak najlepszym porzadku. Internet na Freszu dzialal bardzo ladnie , pakiety na Mixie uruchomili , wlasnie sprawdzilem.

  • 0

    121.  2010-03-12 06:55:32

    No u mnie chyba też nie ściągnęło wczoraj z pakietu wszystkiego, a korzystałem sporo z neta.

  • 0

    122.  2010-03-12 07:08:14

    Bylo jedno miejsce bez 3g ale od dzis jest lepiej pzdr go play

  • 0

    123. ~obserwator  2010-03-12 07:09:00  host: gaja.tpnet.pl

    Na wszystkich moich numerach nie nastąpiły żadne negatywne zmiany. Aktualnie dzwonić można bez problemu. Odpukać w niemalowane, ale żadne czarne scenariusze prezentowane tutaj przez co poniektórych najwyraźniej się nie spełniły ;). Do tego Play24 działa jak błyskawica, ale to najpewniej ze względu na wczesną porę. Chociaż kto wie. Może przyśpieszenie systemu bilingowego coś w tej materii w godzinach szczytu poprawi.

  • 2

    124.  2010-03-12 08:15:15

    a u mnie moje lozko bylo bardzo wygodne,wyspalem sie i nie sprawdzalem jak niemadry o 2 w nocy czy w play dziala net i czy moze sciagne 3mb i wysle 7 mmsow za darmo...

  • 0

    125. ~GG  2010-03-12 09:38:45  host: 109.243.224.4

    Dzieci W3 wczoraj tak gadali na Play i byli pewni że sieć padnie a tu ząk niestety nie pocieszyliście się - co za rozczarowanie...

  • 0

    126. ~:))  2010-03-12 09:51:00  host: 188.33.133.171

    a miałem taką cichą nadzieję - niestety aktualnie upload 44kbps... :)))

  • 1

    128. ~a  2010-03-12 11:02:38  host: 62.87.237.17

    Świetnie. Mam Play Online na kartę. Rano miałam 3 smsy, że skończyły się promocyjne środki, mam mały pakiet złotówek i żebym doładowała. Po zalogowaniu na Play24 okazuje się, że wszystko jest OK. Jak dla mnie to próba wyłudzenia dodatkowego doładowania.

  • 0

    129. ~  2010-03-12 12:50:40  host: ip-94-42-16-144.multimo.pl

    124. Dobre!

  • 0

    130. ~Ricki  2010-03-12 16:44:14  host: 77-254-84-193.adsl.inetia.pl

    Działają wam dziś MMS'y we freshu?

  • 0

    131. ~nick  2010-03-12 23:05:21  host: 109.243.41.194

    No to ciekawe bo u mnie wszystko działało bez problemu (nastawione na sztywno na sieci plusa).

  • 0

    132. ~nick  2010-03-12 23:08:14  host: 109.243.41.194

    103. bart-xtreme - a gdzie konkretnie mieszkasz bo przy Akademii Ekonomicznej zasięg 3G i 2G (w tym plusowy) bez zarzutów. Poza tym niedawno uruchomili kolejne anteny przy hotelu senator.

  • 0

    133.  2010-03-13 19:43:18

    @124 no i ? a to Ty sam jesteś uważasz ? ja też spałem, inni też spali ale jest duża część ludzi która, pracowała. A co ma powiedzieć kierowca któremu coś się z autem stało na drodze ? czekać i tracić czas aż włączą telefon i dopiero zadzwoni po pomoc. Łatwo jest wszystkim patrzeć przez swój pryzmacik ale jednak operator nie powinien tak robić i zapewnić inne zaplecze.

  • 0

    134. ~shitest  2010-03-14 09:24:45  host: ip-94-42-42-15.multimo.pl

    133 - twoj telefon dzwoniac na numer alarmowy laczy sie z najblizszego nadajnika, nawet konkurencji...

  • 0

    135.  2010-03-14 09:40:03

    No patrz jaki mądry, miałem na myśli pomoc drogową:) a nie bardziej nieszczęsne wydarzenia:(

  • 0

    136.  2010-03-15 08:41:14

    w Poznaniu na piatkowie i w Gostyniu ani razu mi nie przerwalo ani rozlaczylo a net chodzi fajnie. nie wiem czemu wam tak ch***** dziala..

  • 0

    137. ~  2010-03-15 18:25:01  host: bcx223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Po raz kolejny wrocław. Dzwoniłem przed chwilą na bajana i jedyne co usłyszałem to 'kurw* w ogóle cie nie słysze, same trzaski' To jest jakość techniczna play. Dzwoniłem z gsm do umts.

Dodaj swoją opinię