Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dzienny pakiet 20 MB za 29 groszy w nowym starterze Plusa

Dzienny pakiet 20 MB za 29 groszy w nowym starterze Plusa

WitekT 21 Listopada 2012 11:40

0 0

plus starter smtfmOd 22. listopada Plus wprowadza nowy starter prepaid przygotowany specjalnie z myślą o użytkownikach smartfonów, potrzebujących przede wszystkim atrakcyjnej oferty prepaid na transmisję danych, a nie tylko na usługi głosowe czy wiadomości.

Na Starterze Smartfonowym znajduje się specjalna oferta na transmisję danych - pakiet dzienny 20 MB za 29 gr (cykliczny pakiet na 24 godziny). Po jego wykorzystaniu stawka wynosi 15 groszy za 1 MB. Ta promocyjna oferta oznacza, że klient za około 8,70 zł miesięcznie otrzymuje 600 MB. Wymienione usługi będą dostępne tylko na Starterze Smartfonowym i nie można ich aktywować na innych ofertach prepaid. W zestawie Starter Smartfonowy 25 zł znajduje się karta microSIM.

Klienci korzystający ze Startera Smartfonowego mogą także wybrać inne usługi obniżające koszty, które są dostępne w Plus na Kartę, m.in. Nielimitowane rozmowy w Plusie, Wybrane numery w Plusie, Nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci za 3gr, Rok ważności konta itd.




Starter Smartfonowy w Plus na Kartę jest promocją limitowaną i pula dostępnych zestawów jest ograniczona. Ich dystrybucja odbywać się będzie przez salony firmowe i sklepy Plusa, wybrane komisy oraz wybrane punkty sprzedaży prasy (np. Inmedio, Relay, Kolporter).

Czy dzienny pakiet transmisji to dobre rozwiązanie?

Zdecydowanie tak
18.42%
Raczej tak
22.72%
Raczej nie
19.45%
Zdecydowanie nie
34.60%
Nie mam zdania
4.82%

Wszystkich głosujących: 581



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 67
  • 0

    49. ~...  2012-11-21 20:26:35  host: 178-37-139-127.adsl.inetia.pl

    Przepraszam, ale 20 MB to są te oszałamiające możliwości "nowoczesnej sieci Plus"? Nagroda Złotego Kabla im sie należy.

  • 0

    50. ~Mark333  2012-11-21 22:05:42  host: 77-253-134-15.adsl.inetia.pl

    W Play na kartę za 10 zł mam 1 GB. Tak więc oferta Plusa mało ciekawa.

  • 0

    51.  2012-11-21 22:34:15

    Ad.50 w Play nawet za 3zł jest 25MB na cały miesiąc. Wystarczy do sporadycznego sprawdzenia wmini-operze i do poczty.

  • -1

    52. ~punk  2012-11-22 02:35:02  host: 176.100.195.85

    oferta kiepska, cale szczescie ze mam abonament i 2,5 gb neta z lejkiem, bo przy moim kozystaniu to pewnie bym przekroczyl abonament o sporo wiecej niz tu proponuja.

  • -1

    53. ~  2012-11-22 06:08:52  host: 159-205-192-237.adsl.inetia.pl

    Dla wszystkich którzy boją się przekroczenia pakietu na androidzie proponuję https://play.google.com/store/apps/details?=pl.orangelabs.l.ldt lub wpisać w play google licznik danych w telefonie

  • -1

    54.  2012-11-22 16:57:52

    52. ~punk - nie dla każdego chyba każda dostępna oferta jest? Ja mam kilka razy mniej w abonamencie i nie wiem czy nawet 1/4 tygo co mam wykorzystuje. Tak więc powiedz - powinienem się zastanawiać nad ofertą podobną do Twojej. Z mojego punktu widzenia ona jest... słaba po prostu ;-)

  • -1

    55. ~punk  2012-11-22 23:28:27  host: 176.100.195.85

    54. wlo dla ciebie moze wystarcza jesli masz telefon nie zasobozerny, mi android i to co robie na nim potrzeba tak z 2 gb na miesiac wiec czasem przepada mi 500 mb a czasem i przekraczam po zliczeniu nawet do 4 gb

  • 1

    56. ~  2012-11-22 23:44:21  host: 178.183.150.245.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Punk - ze starszymi się nie dyskutuje. Należy przyjąć ich słowa jako prawdę objawioną.

  • -1

    57. ~  2012-11-22 23:54:27  host: ip-84-39-173-134.free.aero2.net.pl

    Mam w smartphone Aero2 i wykorzystuje z 15 GB za darmochę ale podłączam często do notebooka jako modem. Ten internet od Plusa to na waciki nie wystarczy ;)

  • -1

    58. ~NG  2012-11-23 12:54:21  host: ip-94-42-234-241.multimo.pl

    Powinien być pakiet dzienny, ale po jego wykorzystaniu spadek prędkości, a nie dodatkowe opłaty. Nie uważam, żeby to była przyjazna klientowi oferta. Wolę 1gb w play za 10zł. :)

  • 1

    59.  2012-11-24 12:45:38

    55. ~punk - no wiec nawet bym nie czytał o tej ofercie na Twoim miejscu, skoro potrzebujesz znacznie wiece ;-) Nie każdy wydzwania miliony minut... przeciętny prepaidowiec wydzwania półtorej godziny a w Erze nawet połowę tego ;-) Jeśłi więc 1 na 10 dzwoni 10 godzin, to reszta po kilkanaście minut ;-) Jeśliby więcej potrzebowali, zapewne więcej by dzwonili? To samo jest ze wszystkim - też z transmisją danych. Mnie ta ofeta nie interesuje bo nie jest dla mnie przygotowana - ale nie robię z tego gnoju jak niektórzy bo jest mnóstw ludzi, którzy z tego skorzystają ;-)

  • 1

    60. ~  2012-11-24 13:29:02  host: user-94-254-212-40.play-internet.pl

    nie ma co, dla takiej oferty odchodzę z mbank mobile kierunek plus i starter smartfonowy

  • 1

    61. ~de2di  2012-11-24 17:44:15  host: 46.238.221.17

    Reasumując, wnuczek prezesa ma problemy ! 20 MB to on pobiera jak włacza ogryzkofon. A fe prezesie

  • -1

    62. ~Ab  2012-11-25 08:10:51  host: apn-77-114-90-140.dynamic.gprs.plus.pl

    DNO !

  • 0

    63. ~  2012-12-03 14:20:15  host: v39-14.opera-mini.net

    w krk go do dzis w salonie nie maja. Ktos ma juz to cudo? Bo do telefonu ratunkowego bym wsadzil. Zadziala na tym starterze promocja smsow do plusa za 39 gr caly dzien?

  • 0

    64. ~playowiec  2012-12-19 13:25:49  host: ckj95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    każda promocja kiedyś się kończy, ale termin informowania klientów dzień, czy dwa dni przed jej zakończeniem to trochę mało... powinien być przynajmniej tygodniowy termin pomiędzy podaniem informacji a zakońćzeniem z dnia na dzień... przynajmniej przy promocjach które trwają więcej niż miesiąc... ciekawe czy 10za5zł w playu też zakończą z dnia na dzień aby ludziom poprzepadały doładowania realizowane w andrzejki, mikołaja i na święta...

  • 0

    65. ~vekl  2012-12-27 14:27:23  host: public-gprs602220.centertel.pl

    A nie lepszy prepaid z orange - orange free? Za 50zeta ponad 7GB i ważność konta 3 miesiące. Wychodzi połowe taniej !

  • 0

    66. ~  2012-12-27 15:03:15  host: v18-11.opera-mini.net

    @65 a ja widze że za 50 zeta jest bonus 2,27GB. To jak to jest?

  • 0

    67. ~vekl  2012-12-28 18:30:14  host: public-gprs556887.centertel.pl

    Za 50 zeta dostajesz 50zł na konto i dodatkowo 2,27GB bonusu. Jeśli te 50zł wykorzystasz jedynie na transfer to masz 5GB + bonus 2,27Gb razem 7,27GB. Po prostu cena 100kB to 0,01zł a to daje 5GB za 50zł. Dawniej pisali o tych 5GB w tabeli, teraz piszą, że masz 50zł do wykorzystania, ale na jedno wychodzi. Korzystam z tego prapaida od dwóch lat i jak na razie nic tańszego nie wyszło. Działa rewelacyjnie. Są oczywiście inne opcje doładowań, ale ta za 50zł jest najkorzystniejsza. Korzystam z niego często jak jestem poza kablem i zawsze zostaje sporo transferu na koniec okresu. Oczywiście z karty można dzwonić, czy smsować w ramach tych 50zł. Polecam!

  • 0

    68. ~vekl  2012-12-28 18:53:02  host: public-gprs556887.centertel.pl

    Właśnie sprawdziłem stan złotówek na orange free i nie mogę uwierzyć - 575zł ! Korzystam tylko z neta, bo sim jest w moim laptopie. Widać same bonusy wystarczają do zwykłego surfowania a przez dwa lata środki nie były zużywane i się kumulowały! Szok. Także polecam orange free na kartę ! ;-) Ma ktoś sposób na przesłanie tej kasy na konto? Podobno jest limit 10zł dziennie czy jakoś tak... ?

Dodaj swoją opinię