Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Dzienna Gadka" w Orange Twój Mix

"Dzienna Gadka" w Orange Twój Mix

WitekT 18 Sierpnia 2006 19:05

0 0
Od 23. sierpnia w ofercie Twój Mix w Orange pojawi się nowa usługa obniżająca koszt połączeń.

Za 5 zł miesięcznie, użytkownik może wykupić usługę Dzienna Gadka, która obniża koszt połączeń w ramach sieci Orange do 15 gr brutto codziennie w godzinach 12-18 oraz całe dni w weekendy.

Aby uruchomić usługę, należy wysłać SMS-a o treści GADKA na numer 191 (koszt SMS-a to 20 gr). Usługę można także aktywować w automatycznym biurze obsługi klienta lub przez Orange Online.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 69
  • 0

    50. ~UFO  2006-08-21 12:48:59  host: doz37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w serwisie orange.pl tez przed pół godziny mi inc nie działało. Co raz częściej są tam jakieś problemy:( A oferta. robią konkurencje do ery fun, tylko jak to w orange........za późno, bo era fun już od dawna jest. I masz tam 29gr i 7 sms.

  • 0

    51.  2006-08-21 13:01:08

    Mógłby orange obniżyć w końcu stawki za połączenia, metoda, zakup karte czy pakiet, a będziesz miał obniżone stawki jest jakby oszustwem, bo i tak się płaci za abonament czy karte by w ogóle mieć połączenia wychodzące i tak. Dziwna polityka.

  • 0

    52.  2006-08-21 13:26:48

    Ja już nie znalazłem newsa o nowej ofercie Plusa... ciekawe coś się pospieszyli :-)

  • 0

    53.  2006-08-21 15:25:02

    Mnie jakoś nazwa się nie podoba, ale na pewno ta promocja odrobine obniży wysokie rachunki orangowców.

  • 0

    54.  2006-08-21 18:49:56

    Czy ktos cos wie o promocji plusa w ktorej nie placi sie po 2 minucie polaczenia ?

  • 0

    55.  2006-08-21 18:51:25

    Juz mam: http://www.telix.pl/artykul/promocja-po-2-minutach-za-darmo-w-plusie-3,14860.html

  • 0

    56.  2006-08-21 23:25:48

    no to sie zaczyna teraz trzeba czekac na ere co wymysli bo jak narazie to oferta z plusa za 50 zl to rewelacja

  • 0

    57.  2006-08-22 00:35:30

    era jest w najlepszej pozycji... zna oferty konkurencji wiec teraz wystarczy zrobic cos korzystniejszego :P

  • 0

    58. ~Piter  2006-08-22 15:34:57  host: host-ip29-14.crowley.pl

    Ciekaw jestem czy Ktos wie o nowych taryfach ERA NOKAUT???

  • 0

    59. ~dream3r  2006-08-23 09:30:18  host: mazowiecka.top2.pl

    Mamy 23 sierpania, a na stronach Orange.pl nie ma żadnego info nt. tej promocji...

  • 0

    60.  2006-08-23 15:19:31

    serwis orange.pl bardzo często w ostatnich dniach jest popsuty. Serwis największego operatora w tym kraju, który o resztkach sił zajął miejsce lidera na rynku.

  • 0

    61. ~hey  2006-08-23 15:39:54  host: host-217-172-250-39.lodz.mm.pl

    A ja takiego niby lidera mam głeboko w d....

  • 0

    62. ~Puchacz  2006-08-24 00:45:01  host: eor90.internetdsl.tpnet.pl

    A promocji na orange.pl jak nie bylo tak nie ma... zabawne :D

  • 0

    63. ~Puchacz  2006-08-24 00:47:40  host: eor90.internetdsl.tpnet.pl

    "Przepraszamy, ale wyświetlenie strony nie jest w tej chwili możliwe. Spróbuj ponownie za kilka minut. Jeżeli błąd będzie się powtarzał, prosimy poinformuj nas o tym wysyłając e-mail na adres:
    orange@orange.pl"
    To jedyne co w tej chwili jest na orange.pl ... widać zrobili sobie przerwe :P moze znowu cos zmieniaja... uhhh ten orange

  • 0

    64. ~Puchacz  2006-08-24 01:09:49  host: eor90.internetdsl.tpnet.pl

    Wydaje mi się, że w tej wiadomości jest jakiś błąd ... bo tu jest, że ta promocja startuje 23.sierpnia a we wszystkich innych portalach o kom., że 28. sierpnia.... kto ma racje...

  • 0

    65.  2006-08-24 14:37:22

    #64. Zgadza się. Jest błąd. Na stronie biura prasowego orange jest termien 28 sierpnia:
    http://media.netpr.pl/ notatka_62646.html (uwaga: spacja)

  • 0

    66.  2006-08-25 00:48:35

    Panie Witku! A może by to zmienić skoro jeszcze promocja nie weszła?? Po co komu taka zmyłka :P

  • 0

    67. ~Puchacz  2006-08-28 11:37:31  host: eor90.internetdsl.tpnet.pl

    No i co z ta promocja???????

  • 0

    68. ~Tomek  2006-08-28 13:56:07  host: 212.106.10.225

    Witku :)) Opublikuj czzczegoly tej gadki oraz cenniki telefono w orange na 36 m-cy :)) Czekamy!! :)) Odpisz :)

  • 0

    69. ~Luca  2007-08-08 15:55:29  host: 77.88.177.62

    A z orange.online włączyło Ci się po tych pół godzinach bo ja czekam tez juz dlugo i nic sie nie dzieje. pytanie do UFO.

Dodaj swoją opinię