Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dzień Rozrzutności - promocja doładowań w Plush i Plus

Dzień Rozrzutności - promocja doładowań w Plush i Plus

orson_dzi 29 Października 2014 14:32

8 4

plush 40 Dzień Rozrzutności to nowa promocja dla klientów usług na kartę w Plushu i Plusie.




Klienci, którzy w dniach 30 - 31 października doładują swoje konto przez strony internetowe oraz za pośrednictwem bankowości internetowej, otrzymają bonus 40% wartości doładowania do wykorzystania na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y, Internet.


Aby skorzystać z promocji wystarczy dokonać zasilenia swojego konta za kwotę 20-99 zł. W przypadku Abonentów Plus Mix i Plush Mix benefit promocyjny można otrzymać przy zasileniu kwotą 20 zł.


Promocja dotyczy klientów usług Plush na Kartę, Plus na Kartę, Plus Internet na Kartę, Simplus, 36i6, Sami Swoi, Plush MIX, Plus MIX. Bonus w postaci 40% wartości dokonanego zasilenia zostanie aktywowany na koncie klienta automatycznie po dokonaniu zasilenia, natomiast nie przedłuża on okresu ważności dla usług wychodzących.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plush

w sumie: 34
  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    15. ~bla bla bla  2014-10-29 19:58:01  host: apn-5-60-37-236.dynamic.gprs.plus.pl

    14 ja akurat na zimne na 2 palce pojechałem i to 10 !

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    16. ~bla bla bla  2014-10-29 20:04:13  host: apn-5-60-37-236.dynamic.gprs.plus.pl

    @11 mam Wujka Zygmunta ,ale on kodować ni umi...

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    18. ~ffsds  2014-10-30 07:56:51  host: pro3.mf.gov.pl

    Promocja nie dotyczy Plus na karte wiecej?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    19. ~ciekawy  2014-10-30 08:19:05  host: ip851481138.gmk.net.pl

    Bonus będzie doliczony do głównego konta, czy na to dodatkowe? Jeżeli na dodatkowe to pewnie będzie 30 dni na wykorzystanie. Nie bardzo mi się to opłaca bo mam 20 zł za przejście i się w tej kwocie mieszczę. Wszystko ponad będę musiał zużyć na siłę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    20.  2014-10-30 08:28:54

    19 - jakie dodatkowe?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21.  2014-10-30 10:10:57

    Z regulaminu (http://tlp.is/4ed
    3. Promocja jest adresowana do Abonentów Simplus1, Abonentów 36i62, i Abonentów Sami Swoi3 (?Abonenci?) na warunkach określonych w ust. 4 oraz do Abonentów Plus Mix na warunkach określonych w ust. 5 poniżej.

    W regulaminie nic nie ma o plus na kartę, więc jak to jest w końcu z tą promocją?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    22.  2014-10-30 10:11:42

    źle link się wkleił http://tlp.is/4ee

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    23.  2014-10-30 10:17:14

    21/22 - nie ma w Plusie abonentów Plus na kartę, więc nie można do nich kierować jakiejkolwiek promocji ;-) Plus na kartę to usługa, taryfa ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    24.  2014-10-30 10:26:07

    dzięki :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    25. ~Jaro  2014-10-30 10:50:51  host: 093105178014.unknown.vectranet.pl

    I to mi się podoba. Średnio raz na miesiąc, czasem częściej, czasem rzadziej, jest jakaś promocja na doładowanie. Tak że można poczekać, wykupić, doładować i się rozmawia praktycznie bez ograniczeń :D.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    26. ~noniewiszczasem  2014-10-30 11:52:02  host: user-31-175-198-118.play-internet.pl

    ale abonenci uwiązani w mixie w praktyce nie skorzystają bo kto ma zasilenie obowiązkowe 20zł konkretnie, 30-40-50zł zasilenia są.. nie mogę się doczekać końca przygody z zieloną siecią - nigdy więcej

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    27.  2014-10-30 11:55:58

    26 - jeśli masz obowiązkowe 20 zł to (tego nie wiem na pewno jak jest teraz, powiem jak mi się wydaje, ze było kiedyś a i teraz jest) wyższe zasilenie wyczerpuje obowiązkowe regulaminowe? Ale nie daje np. - przy tych 20 zł jeśli zasilasz za 100 zł - 5 zasileń regulaminowych chyba? Z ciekawości przeczytam regulamin ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    28.  2014-10-30 11:56:37

    A w innych miksach jak jest? Lepiej?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    29. ~dsdsds  2014-10-30 17:53:07  host: 89-67-216-168.dynamic.chello.pl

    Plus na karte bez limitu promocja nie dotyczy?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    30.  2014-10-30 18:28:22

    29 - dlaczego miałaby nie dotyczyć?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    31. ~dsdsds  2014-10-30 18:39:53  host: 89-67-216-168.dynamic.chello.pl

    30 W tekscie newsa czytamy - "Promocja dotyczy klientów usług Plush na Kartę, Plus na Kartę, Plus Internet na Kartę, Simplus, 36i6, Sami Swoi, Plush MIX, Plus MIX." O Plusie na karte bez limitu cichosza....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33. ~dsdsds  2014-10-30 18:49:26  host: 89-67-216-168.dynamic.chello.pl

    Prosze o odpowiedz. Nie widze by dotyczylo to takze olkus na karte bez limitu. Przeciez plus na karte to stary twor, ostatnio wprowadzono Plusha i wlasnie plus na karte bez limitu. To chyba sa 3 rozne opcje? Myle sie?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34. ~ciekawy  2014-10-31 06:45:43  host: ip851481138.gmk.net.pl

    @20 chodziło mi o to, czy bonus jest doliczony do głównego konta, czy na konto promocyjne, jak w przypadku premii za przejście (20 zł na 30 dni), której nie można wykorzystać np. na sms premium.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35.  2014-10-31 08:17:28

    ciekawy - a który regulamin wyklucza wykorzystanie tych dodatkowych pakietów na esemesy premium? Co do tych kont promocyjnych.. Nie ma czegoś takiego w Simplusie przecież. Jest jedno konto a wszystko pozostałem to pakiety - pakiet kwotowy to też pakiet. Nie jest na jakimś oddzielnym koncie promocyjnycm a na liście pakietów - jak pakiety minut, esemesów, pakietów na transmisję danych itp. Owszem - jak ktoś przyzwyczajony jest do zasad TT czy innego prepaid, może to jak konto promocyjne czy temu podobne traktować. No ale to bez sensu jest. Pakiet kwotowy to zwykły pakiet kwotowy. Jeśli dwa takie pakiety będą to nie będą na jednym koncie - będą to dwa odrębne pakiety i tyle. A tu jak byk jest napisane, ze doładowanie dodawane jest do salda konta! Jedynego konta w Simplusie ;-)