Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Dzień Kobiet" w Erze

"Dzień Kobiet" w Erze

WitekT 29 Lutego 2008 10:46

0 0
Od 3. do 10. marca, z okazji Dnia Kobiet, Era będzie promować dwa wybrane telefony w ofercie abonamentowej, których ceny zostaną na ten czas obniżone, średnio o 200 zł.

Promocja będzie dotyczyć Motoroli KRZR K1 będzie kosztować w taryfie za 25 zł - 299 zł, a w pozostałych - 1 zł. Samsung SGH-F210 będzie kosztować w taryfie za 25 zł - 499 zł, w taryfie 45 zł - 199 zł, zaś w pozostałych - 1 zł.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 42
  • 0

    23. ~general  2008-02-29 17:52:52  host: 237.50.jawnet.pl

    obiektywny ,dane nie sa aktualne !!!

  • 0

    24. ~hehs  2008-02-29 18:50:17  host: ggg90.internetdsl.tpnet.pl

    general ty jestes aktualny...

  • 0

    25. ~  2008-02-29 20:03:23  host: srv.anony-mous.info

    Skalarek napisz cos o nt. PALY Cale Playpolis.pl czekaa na ciebie.

  • 0

    26. ~general  2008-02-29 20:06:56  host: 237.50.jawnet.pl

    staram sie być aktualny,ale nie o tochodzi bo era imoje aktywacje w niej sa nicnie warte zero zasiegu ... Tak na marginesie era w moim miescie ma naj mniej Btsów ,za nie długo Play przegoni ere ...Nic nie warta Era

  • 0

    27. ~edek  2008-02-29 20:21:30  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    no to frajda dla naszych kobitek bedzie 8 marca dobrze ze jestesmy w erze:)

  • 0

    28.  2008-02-29 21:01:04

    stare, komunistyczne święto :P

  • 0

    29. ~pablo  2008-02-29 21:40:30  host: abav115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja jestem zadowolony z ery,mieszkasz na zadupiu to nie masz zasiegu proste :D

  • 0

    30. ~  2008-02-29 21:42:31  host: abav115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niektórzy narzekają na ere ze jest za droga ale co z tego ze ma 72 gr jak np ja niewychodze poza pakiety pozatym plus ma 60 gr wiec to nie jest wielka roznica a z zasiegiem no cos jak juz pisalem wczensije jak sie jest wiesniakiem i mieszka na zadupiu to sie niema zasiegu

  • 0

    31. ~max777  2008-03-01 08:02:18  host: 82-47-113-128.cable.ubr06.wolv.blueyonder.co.uk

    Era to nie firma charytatywna i każdy musi zarabiać takie jest moje zdanie

  • 0

    32. ~aron  2008-03-01 12:53:05  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    a to sa topowe sluchawy, wiec nie ma co krecic nosem, tym bardziej ze dali dobre ceny. taka motorolke to moja dziewczyna pewnie by chciala:)

  • 0

    33.  2008-03-01 15:47:33

    30# wypraszam sobie, a w czym jest gorszy wiesniak od Ciebie? Znam wielu wiesniakow znacznie bardziej kulturalnych i madrzejszych od Ciebie buraku z miasta.Tak sie sklada, ze Orange i Plus nie klasyfikuje swoich klientow na "miejskich" i "wiejskich". Gdybys jeszcze ruszyl d... to dowiedzialbys sie, ze coraz wiecej mieszczuchow kupuje dzialki na wsi i tam sie osiedla-im wieksze zadupie, tym ziemia drozsza. Nie sa to bynajmniej takie zapyziale mieszczuchy jak Ty, tylko ludzie, ktorzy maja kase i zalezy im, zeby na tej zabitej dechami dziurze mogi dalej miec kontakt ze swiatem za pomoca telefonu komorkowego. Tak sie sklada, ze Era faktycznie ma denny zasieg-bynajmniej na poludniu Polski-to chyba tez o czyms swiadczy, bo teren gorzysty jest trudniejszy do rownomiernego zagospodarowania zasiegiem swojej sieci...

  • 0

    34. ~pablo  2008-03-01 15:55:33  host: abam33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    emporius zakompleksiony lamusie jesteś wieśniakiem głupim jak but,rodzicie cię chyba nie kochają :D.w mieście są ludzie wykształceni przy kasie a ty lamusie nawet cię nie stać na to żeby kupić sobie mieszkanie w mieście.Oraj pole chłopie bo tylko na to cie stać

  • 0

    35. ~:)  2008-03-01 16:48:37  host: chello089076085239.chello.pl

    Era jest fajna, tylko stereotypowe myślenie "era ma badziewny zasięg itp" świadczy o głupocie tych, co to piszą :)) Ciągle tylko kalkulacje i jak u któregoś wyjdzie taniej o 1 zł to już wywyższony na piedestal... żałosne... :) Ery bym nie zamienił na inną sieć, bo mi się nie opłaca a wcale nie mam multum znajomych w macierzystej sieci :) Pozdrawiam tych, którzy myślą co piszą :) a promocja jest ok ;)

  • 0

    36. ~  2008-03-01 20:10:47  host: 80.51.91.252

    właśnie, niektórzy wychwalają pod niebiosa "galaretowatego" operatora za telefony po złotówce, szkoda że mają ograniczone pole widzenia - ale szanujemy ich. :>

  • 0

    37. ~:)  2008-03-01 20:14:41  host: chello089076085239.chello.pl

    tak, szanujemy ich :) ważne by komuś było dobrze u operatora :)

  • 0

    38.  2008-03-02 09:14:22

    jestem w Plusie i całym sercem za Plusem, też bym go nie zamienił na nic innego, ale z tego, co wiem, to era... miała najlepszy zasięg, albo ma nawet, nawet nazwy ulic na komórce się wyświetlały, a w Plusie tylko miasta :)

  • 0

    39. ~mirekb  2008-03-02 15:00:26  host: apn-77-112-184-63.gprs.plus.pl

    @38 kto siedzi w gsm wie o tym od lat ale nic z tego nie wynika po2 komu to dzis potrzebne w dobie uslu lokalizacyjnych?od wielu lat pisalem ze ptc u mnie w swietokrzyskim nie dba o zasieg..chyba zdarzyl sie cud:wlozylem starego tt zeby zob czy odcieli sim(powinni w grudniu ale ej jeszcze wyswietla i konto ma minusie to do czerwca polezy)A TU 5KRESEK ZASIEGU!!zaladowalem za 20pln sprawdzilem edge:srednio 100kb/s czyli jak orange.PYTANIE DO WSZYSTKICH:czy PTC na tt/heyah faktycznie obcina predkosci transmisji danych??moze ten tt nie jest miarodajny i trzeba wziac abonamentowke czy tez bc 7dni na próbe??jak sadzicie jest naprawde?

  • 0

    40. ~aron  2008-03-02 20:18:20  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    a to wcale nie jest tak, ze era ma badziewny zasieg. to jest taki slogan, ktory nijak ma sie do rzeczywistosci. w tym momencie w 160 lokalizacjach jest umts ery

  • 0

    41.  2008-03-02 22:03:58

    Ja tam nie wiem jak się zmienił zasięg Ery od czasu jak porzuciłem TT ale chyba nie jest chyba z nią aż tak źle :) a teraz jestem w Playu i jest ok i już coraz częściej widuję literkę "G" bez zielonej " R" oznaczającej roaming (Tfu!!) z Plusem,kto ma Samsunga,to wie :P

  • 0