Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dywidenda dla akcjonariuszy TP

Dywidenda dla akcjonariuszy TP

WitekT 27 Kwietnia 2005 12:16

0 0
Walne Zgromadzenie akcjonariuszy TP przegłosowało we wtorek wypłatę 462 mln zł dywidendy z zysku za 2004 rok, co daje 33 grosze dywidendy na jedną akcję. Dniem ustalenia prawa do dywidendy będzie 19 maja, a jej wypłata nastąpi 7 czerwca.

Z zysku za 2003 rok TP wypłaciła 12 groszy dywidendy na akcję. Zysk netto TP wzrósł w 2004 roku do 1,67 mld zł z 827 mln zł w 2003 roku.


Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-235-183.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet