Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dynamiczny wzrost przychodów Tele2

Dynamiczny wzrost przychodów Tele2

WitekT 5 Maja 2005 10:16

0 0
W 2004 r. Tele2 Polska miało 248,9 mln zł przychodów, prawie pięć razy więcej niż rok wcześniej.Tak wynika z Raportu o stanie rynku telekomunikacyjnego w 2004 r, opublikowanego przez URTiP. Tele2 konsekwentnie odmawia podawania mediom swoich wyników.

Firma jest największym konkurentem TP. Według raportu, w 2004 r. z użyciem sieci Tele2 realizowane było 7,3% wszystkich połączeń z telefonów stacjonarnych na komórkowe, 10,6% rozmów międzynarodowych i 6,2% rozmów międzymiastowych.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1. ~piotr  2005-05-05 18:29:00  host: aqh41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    TPSA ma związane ręce przez URTIP wbrew opiniom. Obniżki cen czesto są kwestionowane przez ten urząd. TPsa musi oddać część rynku chcąc nie chcąc. Myśl, że gdy odda 30-40% rynku, wtedy dopiero URTIP pozwoli tej firmie na obniżki cen - nie kosmetyczne.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-160-23.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet