Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dynamiczny wzrost przychodów Tele2

Dynamiczny wzrost przychodów Tele2

WitekT 5 Maja 2005 10:16

0 0
W 2004 r. Tele2 Polska miało 248,9 mln zł przychodów, prawie pięć razy więcej niż rok wcześniej.

Tak wynika z Raportu o stanie rynku telekomunikacyjnego w 2004 r, opublikowanego przez URTiP. Tele2 konsekwentnie odmawia podawania mediom swoich wyników.

Firma jest największym konkurentem TP. Według raportu, w 2004 r. z użyciem sieci Tele2 realizowane było 7,3% wszystkich połączeń z telefonów stacjonarnych na komórkowe, 10,6% rozmów międzynarodowych i 6,2% rozmów międzymiastowych.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~piotr  2005-05-05 18:29:00  host: aqh41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    TPSA ma związane ręce przez URTIP wbrew opiniom. Obniżki cen czesto są kwestionowane przez ten urząd. TPsa musi oddać część rynku chcąc nie chcąc. Myśl, że gdy odda 30-40% rynku, wtedy dopiero URTIP pozwoli tej firmie na obniżki cen - nie kosmetyczne.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet