Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dynamiczny rozwój Internetu na Słowacji

Dynamiczny rozwój Internetu na Słowacji

WitekT 5 Kwietnia 2005 18:59

0 0
Rzecznik prasowy Slovak Telekom, słowackiego monopolisty na rynku telekomunikacyjnym poinformował, że w zeszłym roku liczba użytkowników Internetu wzrosła w tym kraju o 86% do 2,4 mln. Słowacja ma 5,3 mln mieszkańców.

Z liczby 2,4 mln 52% korzysta z połączeń typu dial-up w sieciach stacjonarnych, 25% wykorzystuje do tego celu telefony komórkowe, 12% ma łącza w technologii ADSL, zaś sieci kablowe mają 6% rynku.


Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet