Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dyad: plan taryfowy "Europa bez limitów"

Dyad: plan taryfowy "Europa bez limitów"

sirmark 28 Lutego 2004 12:17

0 0

Firma Dyad Group ogłosiła uruchomienie kolejnego planu taryfowego "Europa bez limitów". Abonent nowej taryfy uzyskuje możliwości wykonywania nielimitowanych połączeń telefonicznych z numerami w Europie, Rosji, Izraelu za stałą miesięczną opłatę w wysokości 110 euro (418 złotych) miesięcznie.

W ramach planu "Europa bez limitów" za miesięczny abonament w wysokości 110 euro użytkownik usługi uzyskuje nielimitowane połączenia z numerami stacjonarnymi w Austrii, Belgii, Republice Czeskiej, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech,Grecji, Irlandii, Izraelu, Włoszech, Luksmeburgu, Holandii, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rosji (Moskwa i Sankt Petersburg), Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

Firma Dyad Group zaoferowała również inny nielimitowany pakiet "Azja bez limitów". W ramach tej usługi użytkownik uzyskuje możliwość uzyskiwania nielimitowanych połączeń z numerami stacjonarnymi w Australii, Japonii, Malezji, Nowej Zelandii, Korei Południowej i na Tajwanie. Plan obejmuje również nielimitowane połączenia ze numerami stacjonarnymi i komórkowymi w Singapurze i Hong Kongu. Miesięczny abonament wynosi 110 euro.
Nowo wprowadzone plany uzupełniają ofertę firmy dotyczącą połączeń nielimitowanych. Od roku firma oferuje nielimitowane połączenia z numerami w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie w ramach pakietu "Ameryka bez limitów" za miesięczny abonament w wysokości 110 euro.

Klienci usługi Dyad DigiPhone mogą również połączyć pakiety nielimitowane. "Nielimitowany duet" to pakiet, w ramach którego za miesięczną opłatą w wysokości 125 euro klient uzyskuje dwa dowolne wybrane przez siebie pakiety nielimitowane. Dyad oferuje również pakiet "Świat bez limitów", który zawiera nielimitowane połączenia telefoniczne z numerami wyszczególnionymi w pakietach. Miesięczny abonament za ten pakiet wynosi 150 euro.

Połączenie dowolnej taryfy z usługą "Dyad GSM" umożliwia klientowi korzystanie z tanich połączeń międzynarodowych za pomocą telefonu komórkowego. " Teraz użytkownicy telefonów komórkowych mogą łączyć się z numerami europejskimi płacąc 5 centów lub australijskimi za 6 centów za minutę połączenia. To taniej niż koszt wysłania sms`a.

Źródło tekstu: Dyad     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~  2007-10-09 15:38:31  host: w3cache2.icm.edu.pl

  Czy oni to jeszcze oferują ? :)

 • 0

  2.  2008-09-11 23:18:15

  1, pewnie już nie:)

 • 0

  3. ~  2010-09-16 13:30:07  host: 88.220.105.18

  http://www.dyadgroup.com/

 • 0

  4. ~Chirurg bez serca  2010-09-16 17:31:13  host: user-109-243-145-143.play-internet.pl

  Według mnie ERA ma najlepszą ofertę a nie jakiś tam DYAD :/

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-111-99.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet