Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwusimowa Nokia C2-06

Dwusimowa Nokia C2-06

Ringu 19 Kwietnia 2011 15:07

0 0

nokiac206 Indyjski serwis Hackintosh donosi o kolejnym telefonie Nokii z serii touch and type - modelu C2-06. Telefon wyróżnia się możliwością korzystania z dwóch kart SIM jednocześnie. Patrząc na specyfikację można się spodziewać, że aparat będzie dostępny w stosunkowo niskiej cenie.

Urządzenie posiada oporowy ekran dotykowy i wysuwaną klawiaturę alfanumeryczną. Z tyłu aparatu znajduje się 2-megapikselowy aparat fotograficzny. Telefon nie posiada modłułów 3G ani Wi-Fi (ale jest Bluetooth).




nokiac206nokiac206nokiac206nokiac206nokiac206

Nokia C2-06 (na obudowie jest co prawda inne oznaczenie, gdyż jest to prototyp) działa na systemie S40. Kiedy producent oficjalnie zaprezentuje telefon, ile będzie kosztował i na jakich rynkach się pojawi - tego na razie nie wiadomo.

Źródło tekstu: Hackintosh-India     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 1

    6.  2011-04-19 15:31:21

    Takie informacje zamieszczacie chyba tylko po to, żeby podnieść ciśnienie miłośnikom Nokii. Do dzisiaj nie ukazała się na rynku zapowiadana już ponad rok temu Nokia C2-00. Qu.wica mnie bierze jak czytam o nowym dual simie od Nokii.

  • 0

    7.  2011-04-19 15:37:58

    Mijaja 3-4 lata odkad Samsung wprowadzil pierwszego Duosa, 2 lata odkad wprowdzil podobne rozwiazanie LG - Asusa i innych chinskich wynalazkow nie licze - a Nokia wciaz tylko zapowiada.

  • 0

    8. ~Paweł  2011-04-19 16:04:40  host: 89-75-134-146.dynamic.chello.pl

    @3 Nokia była najlepsza ale jakieś 4-5 lat temu :P

  • 0

    9.  2011-04-19 16:11:43

    Pasztet jak zwykle ;-x

  • 0

    10. ~  2011-04-19 16:29:21  host: aeml1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nic szczególnego

  • 0

    11.  2011-04-19 16:45:08

    Jakoś nie widzę sensu połączenia zwykłego telefonu z dotykowym wyświetlaczem, pierwszy spróbował tego SE z K850i, według mnie to naprawdę zbędny gadżet w tak małym telefonie. Do dualsimu nic nie mam, bo taki bajer się przydaje.

  • 0

    12. ~  2011-04-19 16:48:25  host: v01-15.opera-mini.net

    Zatem Nokia musi wiedzieć, że Samsung lepszy skorom nie startuje w Europie. Wniosek jeden C2-06 to badziew.

  • 0

    13. ~Qper  2011-04-19 16:53:09  host: fis242.internetdsl.tpnet.pl

    Spoko, na naszym rynku Nokia nie ma ani jednego telefonu na 2 simy, a zapowiadali dwa proste modele.

  • 0

    14. ~darek  2011-04-19 17:02:37  host: z14-14.opera-mini.net

    BOŻE coś takiego 5-lat temu mniej niż zero !:-P Co to jest?

  • 0

    15. ~  2011-04-19 17:16:52  host: v01-15.opera-mini.net

    Nokia w dual simach tak naprawdę w Europie nie istnieje.

  • 1

    16. ~  2011-04-19 17:30:55  host: 212.160.172.70

    idąc tokiem rozumowiania, sporej części użytkowników Telepolis, to każdy powinien mieć 2 najlepiej 4-calowe smartfony, tablet, laptota i jeszcze najnowsze Ferrari. Opanujcie się ludzie. Są ludzie, którzy w ogóle nie korzystają z aparatu w telefonie, a np chcą zapoznać się z dotykowym panelem, nie rezygnując z klasycznej klawiatury. Właśnie dla takich ludzi jest ten telefon. Nie da się mierzyć wszystkiego swoją miarą.

  • 0

    17.  2011-04-19 17:36:42

    14. ~darek - to nie jest na polski rynek high-endowych użytkowników komórkek... Właściwie powinno wystarczyć polski rynek - u nas wszyscy mają telefoy z najwyższej półki z autofokusem, motorówką i komunikatorem holograficznym przecież ;-)

  • 2

    18. ~  2011-04-19 18:41:05  host: z32-11.opera-mini.net

    Wiem że nie na nasz rynek,ale taka firma jak nokia powinna trochę klasy zachować.Sory

  • 1

    19. ~vorter  2011-04-19 19:04:19  host: ip-79-175-202-90.cable.smsnet.pl

    @11 - gdzie K850 miał dotykowy wyświetlacz?! On miał tylko dotykowe klawisze pod ekranem, nic więcej. Moim zdaniem połączenie dotykowego wyświetlacza i klawiatury fizycznej to jest to - wprowadzanie danych za pomocą ekranu to droga przez mękę. Szkoda, że producenci telefonów nie stosują częściej tego rozwiązania.

  • 0

    20. ~zyx  2011-04-19 21:02:37  host: ip-51-9.zax.pl

    A ja chcę Bratka z TELKOMU. Najnowsza wersja podobno mam mieć wyświetlacz... To dopiero będzie hit!

  • 0

    21. ~  2011-04-19 21:45:47  host: z23-15.opera-mini.net

    Nokia, Sony Ericsson, HTC to firmy, które nie posiadają żadnego modelu telefonu lub smartfonu z 2 kartami sim pracującymi jednocześnie. Może uznają to za niszę, ale prywatny telefon łączyć ze służbowym ? Tylko oszołomy tak robią. Dlatego korzystam z Samsunga 7722, chociaż sprawniej poruszałem się na klawiaturze Sony Ericssona i Nokii. Cóż, muszę się przyzwyczaić do czasu gdy inne firmy w końcu wezmą się za ten target. Kris33

  • -1

    22. ~  2011-04-20 00:43:51  host: t13-15.opera-mini.net

    A czy ten telefon złapie zasięg o ****

  • 0

    24. ~  2011-04-20 11:25:49  host: 173.254.204.203

    Nic szczególnego

  • 0

    25. ~armin  2011-04-27 08:02:41  host: 84-10-187-110.dynamic.chello.pl

    czy warto łączyć dwa telefony w jednym, to już każdy ma o tym swoje indywidualne zdanie. ale dlaczego nokia caly czas zapowiada a nic nie wprowadza jesli chodzi o dwie karty? moze nie maja najlepszego mechanizmu, ktory moglby skutecznie konkurowac z innymi tego typu modelami?

  • 0

    26. ~  2012-01-30 22:47:10  host: 87-206-89-178.dynamic.chello.pl

    Zgadzam sie z opinia jednej osoby... Aparat w telefonie dla mnie zbedny bo od tego mam cyfrowke, nie chce w pelni dotykowego telefonu bo zle mi sie pisze smsy na takim, z neta nie mam potrzeby korzystac w telefonie bo nie jestem maniaczka wiec dla mnie tel super. ładny, zgrabny i bardzo sie ciesze ze jeszcze takie wychodza na rynek...

Dodaj swoją opinię