Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwusimowa Motorola Glam

Dwusimowa Motorola Glam

Ringu 25 Stycznia 2011 19:39

0 0

moto glamMotorola zaprezentowała kolejny model androidowego smartfonu z serii Milestone - Glam XT800, który potrafi pracować w sieciach GSM i CDMA.

Milestone XT800 ma 3,7-calowy, dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 854 x 480 pikseli pokryty "niezniszczalnym" tworzywem Gorilla Glass. Wbudowany aparat fotograficzny z podwójną diodą LED i pięciokrotnym zoomem robi zdjęcia o rozdzielczości 5 megapikseli.

Glam posiada dwa sloty na karty SIM - jedną GSM, drugą CDMA.

We wnętrzu telefonu znajduje się jedynie 256 MB RAM-u i procesor o częstotliwości taktowania 550 MHz. Pamięć urządzenia wynosi 512 MB, można ją powiększyć kartami microSD o pojemności do 32 GB.




Całość działa pod kontrolą systemu Google Android w wersji 2.1 Eclair, aczkolwiek wkrótce ma nastąpić aktualizacja do Froyo.

Załączona przez producenta bateria o pojemności 1390 miliamperogodzin pozwoli na przeprowadzenie ponad 6 godzin rozmów, lub działanie telefonu w trybie czuwania przez (tylko) 100 godzin.

Urządzenie jest dostępne na rynku indyjskim, kosztuje 32 tys. rupii (około 2 tys. zł) nie wiadomo czy pojawi się w innych krajach.

Źródło tekstu: amitbhawani.com     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 1

    1. ~  2011-01-25 19:35:24  host: ip-94-42-30-184.multimo.pl

    ciut za drogo

  • 1

    2.  2011-01-25 19:39:58

    Nie wiem jakie ceny są takich telefonów w Indiach bo to też zależy od podatków etc., ale 2 tysiące złoty i jeszcze dość słabe bebechy to niezbyt zachęcające.

  • 1

    3. ~krznow  2011-01-25 19:48:10  host: acls198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jednym słowem trgedia;)

  • 2

    4.  2011-01-25 19:54:00

    Nie jest zła, ale realnie za połowę ceny.

  • 0

    5. ~  2011-01-25 19:56:33  host: 178-37-206-139.adsl.inetia.pl

    Od kiedy telefony cdma używają kart sim? W indiach są duże stawki vat na importowane rzeczy, tak jak w Brazylii.

  • 0

    6. ~SOBI  2011-01-25 19:56:43  host: 89-74-82-163.dynamic.chello.pl

    czy na naszym rynku wypuszcza wkoncu cos sensownego w dualu ehhh

  • 0

    7. ~ciekawski  2011-01-25 19:57:26  host: chaos.tpnet.pl

    Mam tylko jedno pytanie. Obsługuje ona CDMA450 lub 420 a może chociaż CDMA850? Bo jak nie to po co ten news?

  • 1

    8. ~ciekawski  2011-01-25 20:03:05  host: chaos.tpnet.pl

    @5. A jesteś pewny, że gdybym tobie pokazał kartę RUIM to byś ją odróżnił od starszego typu karty SIM?

  • 0

    9. ~Gnd  2011-01-25 20:05:29  host: z19-13.opera-mini.net

    #6 w euro rtv agd jest gsmart g1317 za 800 zł

  • 0

    10.  2011-01-25 20:32:59

    Z androidem 2.2 i dualsimem

  • 0

    11. ~gość  2011-01-26 06:37:55  host: bqz139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zaprezentowała,tak. W marcu 2010 r. .... Porywająca wiadomość...

  • -1

    12. ~  2011-01-26 09:17:52  host: 90-156-33-206.internetia.net.pl

    100 godzin czuwania.. ja rozumiem, że smartphone... i że dualsim.. ale to ma być telefon stacjonarny czy komórka?

  • -1

    13.  2011-01-26 10:26:18

    kuźwa, to mój myPhone 3010 czuwa bez "kosmicznej technologii" ciut więcej od tego badziewia :P

Dodaj swoją opinię