Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Dwurdzeniowy LG na początku 2011 roku

Dwurdzeniowy LG na początku 2011 roku

LuiN 16 Listopada 2010 20:42

0 0

lg tegra 2Witryna Engadget opublikowała pierwsze zdjęcia smartfonu LG z dwurdzeniowym procesorem Tegra 2. Nowy smartfon będzie w stanie nagrywać filmy jakości FullHD.

Urządzenie zaoferuje 4-calowy ekran, czytnik kart microSDHC, gniazdo microUSB, baterię 1500 mAh i aparat fotograficzny 8 Mpix z diodową lampą błyskową. Nowa platforma sprzętowa jest na tyle wydajna, że bez trudu telefonem zarejestrujemy filmy o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Całością zarządza system Google Android.




Według Engadget telefon trafi na rynek na początku przyszłego roku. Prawdopodobnie urządzenie zostanie zaprezentowane podczas Mobile World Congress 2011 i będzie miało zainstalowany system w wersji 2.3.

Źródło tekstu: engadget, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~adaśko  2010-11-16 20:56:22  host: 94-40-17-106.tktelekom.pl

    Wyścig zbrojeń normalnie...

  • 0

    2. ~caray  2010-11-16 23:00:38  host: nat-tor2-92.aster.pl

    a w domu mam PIII 600 mhz i do zastosowan innych niz gry wystarcza :)

  • 0

    3.  2010-11-16 23:02:29

    To za 5 lat spokojnie odpali GTA IV na full detalach na komórkach ;)

  • 0

    4. ~Robert  2010-11-17 05:08:25  host: acit235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    3 zartujesz? Jak tak dalej pojdzie to za rok ;) ale tylko w teorii...

  • 0

    5.  2010-11-17 07:37:55

    skoro 2rdzeniowy procek to ciekawe ilu Hzowy bedzie łącznie 1,6GHz to hyba total minimum, jak nie 2GHZ? a jak się zastanawiam nad Samsung TAB'em... to chyba jednak poczekam na tego LG...

  • 0

    6. ~belor  2010-11-17 08:29:32  host: bws71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tylko po co i do czego te 2 rdzenie? Do nagrywania Full HD? A dalej co?

  • 0

    7.  2010-11-17 08:35:34

    Do odpalania menu i ustawień :-)

  • 0

    8. ~Stork  2010-11-17 09:23:02  host: output.infocity.pl

    Dzieci Neo, jak to po co? Kiedy się pojawią procki 2-jajowe to wtedy znajdzie się dla nich zastosowanie. Jak myślicie były pierw programy na 2 rdzenie czy pierw procki 2 rdzeniowe, z poczatku kiedy to panowal pentium IV ludzia wciskali gadki typu - programy jeszcze nie wykorzystuja 2 rdzeni.. 2 lata i wykorzystywaly 4 rdzenie. Sami sie zastanówcie dzieciaki..

  • 0

    9. ~Minus  2010-11-17 09:30:02  host: ihm90.internetdsl.tpnet.pl

    Jak większości ludzi posiadających takie telefony w Polsce: do rozmów i czasami SMSów. Oraz do narzekania, że trzeba często ładować i że skomplikowany w obsłudze.

  • 0

    10. ~PRACOWNIK ORANGE  2010-11-17 09:38:18  host: 94.42.115.21

    Do grania;) W GTA oraz ładnej prezentacji klientom.

  • 0

    11. ~domsc  2010-11-17 10:31:43  host: user-46-112-53-228.play-internet.pl

    napewno do korzystania z internetu najbardziej, napewno bedzie szybko chodzić a przy dobrym procku i bateria dłużej podziała...

  • 0

    12. ~PRACOWNIK ORANGE  2010-11-17 12:50:49  host: 94.42.115.21

    Przy szybszym procku baria dłużej podziała?? Nie bardzo dwa rdzenie oznaczają dużo większą wydajność ale większy pobór mocy baterii. Chyba że mówisz o tym iż internet szybciej się załaduję co zaoszczędzi wyświetlacz. No też nie do końca jak wiesz od razu pojawią się nowe aplikacje dostosowywujące się do nowej mocy obliczeniowej. Więkrze możliwości na pewno to daje ale nie leprze wykorzystanie baterii.

  • 0

    13. ~ktos  2010-11-19 00:40:05  host: cpc2-papw2-0-0-cust198.5-3.cable.virginmedia.com